slv.ungurury.ru

Solata za hujšanje in izboljšanje zdravja

Eden od razlogov za bolezni, ki jo je prekomerno telesno težo. Znebiti dodatnih kilogramov, morate naribamo surovo korenje, dodamo med, limono, in vse sadnega soka, in jesti to solato za tri dni za zajtrk, kosilo in večerjo. Na četrti dan v prehrani vključujejo pečen krompir, kruh, jabolka in na peti poti do normalne prehrane pitaniyu.Isklyuchite soli, zmanjšanje porabe belega kruha, peciva in slaščic. redno jesti, ampak malo po malo, jedo več sadja in zelenjave. Zmanjšati porabo kave in povečati vnos vode (do 2,5 litra na dan). Če imate sedeti veliko, navijanja sami izvaja na stol, dvigala in nižje 5-krat nogi.Dlya očisti telo mora biti vsak večer pred spanjem zelo počasi piti 6 TSP vroča voda. Po tem, pod tuš in dobro rasteretsya.Polzuytes moj nasvet, tuning v optimizem in zdravje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prednosti in delovanje prehrana kave hujšanjePrednosti in delovanje prehrana kave hujšanje
Ribe prehrana za hujšanjeRibe prehrana za hujšanje
Pesa prehrana, da izgubijo težo in čistijo teloPesa prehrana, da izgubijo težo in čistijo telo
Krompirjev prehrana hujšanjeKrompirjev prehrana hujšanje
Sadje prehrana za hujšanjeSadje prehrana za hujšanje
Japonska prehrana za hujšanjeJaponska prehrana za hujšanje
Rastlinska prehrana za hujšanjeRastlinska prehrana za hujšanje
Za zniževanje ravni holesterola prehrana: osnovni principiZa zniževanje ravni holesterola prehrana: osnovni principi
Kitajska hranaKitajska hrana
Japonski brez soli prehrana meni za 13 dniJaponski brez soli prehrana meni za 13 dni
» » » » Solata za hujšanje in izboljšanje zdravja