slv.ungurury.ru

Ud otrplost opravil. Tu, moji prijatelji, sem pomagal

Pred nekaj leti sem trpela zaradi dejstva, da sem se poškodoval in otrple roke in noge. Prišel je zato, ker prej nisem mogel niti krompir čist. In reši me delaš vaje, ki jih ženske predlagana. Želijo deliti z vsemi tistimi, ki tudi otrple in bolečimi udi. S tem telovadnici imam 2 leti takšne težave ni. Ali vaje vsak dan, enkrat zjutraj si prosnulis.Itak prebujanje, vstajanje iz postelje se glasi "Oče naš", nato pa potegnite ročico naprej in bend prste zelo veliko "škrtanje". In to 81-krat, da je 9 krat 9 vaje. Nato potegnite roko vzdolž njegovega telesa in stisnite prste in 81 raz.Podnyatsya v postelji in se proti steni, ki počiva na prste. Roke dvigne. Stojalo, 1 minuto, štetje v mislih 60 sekund. Postanite pika in se z rokami na hrbtu "zaklene". Ta postopek se je zgodilo 3-krat na minuto. Ampak, če boli noge, nato pa en dan za to je 6-8-krat, dokler bolečina bo minilo. Nato samo 1 krat den.Poverte v telovadnici, da to storite vsak dan, je uspeh zagotovljen. Zahvaljujoč njej sem se znebil, ne le bolečine in odrevenelost v okončinah, ampak tudi z nevrozo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vaje za preprečevanje oči hipermetropijaVaje za preprečevanje oči hipermetropija
Gimnastika in vaje za dober vidGimnastika in vaje za dober vid
Pilates vaje za zdravje mišicPilates vaje za zdravje mišic
Vaje proti bolečinam v hrbtuVaje proti bolečinam v hrbtu
Vaja za zdravljenje bronhitisaVaja za zdravljenje bronhitisa
Vaje na simulatorju Kinesis telesaVaje na simulatorju Kinesis telesa
Vaje za skupine človeške mišiceVaje za skupine človeške mišice
Sklop vaj za krepitev mišic nogSklop vaj za krepitev mišic nog
Vaje za nosečnice mišiceVaje za nosečnice mišice
Joga in dihalne vaje za odpravoJoga in dihalne vaje za odpravo
» » » » Ud otrplost opravil. Tu, moji prijatelji, sem pomagal