slv.ungurury.ru

Uravnotežena prehrana: meni za teden

Uravnotežena prehrana je v zadnjih nekaj letih je postal eden izmed najbolj priljubljenih tem za razpravo. To je vedno veliko zanimanje za vse, ki želijo narediti s svojim zdravjem. Uravnotežena prehrana lahko pomaga zdravljenje številnih bolezni in rešiti problem prekomerne telesne teže. Glavna stvar - da se pripravi prehrane.

Pravila o uravnoteženi prehrani

Preden ustvarite meni za teden dni, moramo biti pozorni na hranilno in kalorično vrednost živil. Upoštevajte tudi število in kakovost pijače. In, seveda, čas, ko boste jedli.

Da bi sami uravnotežen meni, ne natančno štetje kalorij, vendar je treba o norme treba opozoriti. Upoštevajte tudi, da pri različnih fizičnih obremenitev zahteva drugačno količino kalorij. Glavni med njimi je upoštevanje pravil o porabi več kalorij, kot jih prejmejo v zameno.

Pri pripravi menija mora uravnotežena prehrana biti seznanjeni z vsebino kalorij kave, sladkega čaja, sladke gazirane vode in soka iz paketa. Mogoče je kaj izbriše iz tega? Ampak čisto pitno vodo morajo biti vključeni v meniju za teden dni. Ki pomaga, da se zagotovi popolno stanje kože, izločanje toksinov in zmanjšanje tveganja za nastanek bolezni srca.

Eden od glavnih pogojev za pripravo meni je, da se v skladu z močjo časa. Moraš se naučiti, da imajo zajtrk ob istem času, na kosilo, kot bi moralo biti, in ne preveč jedilnico. Jedilnica mora biti najpozneje 3 ure pred spanjem. To bo pomagalo, da se zagotovi časovni Pravilno prebavo hrane.

Meni ob delavnikih

ponedeljek

  • Za zajtrk lahko pijete zeleni čaj in jesti skuto z rozinami.
  • Za kosilo primerno črni kruh, riž, pusto kuhano meso in paradižnik.
  • In za večerjo - testenine iz durum pšenice s paradižnikovo omako.

torek

  • Zajtrk kuhamo pečene gobe in ribe. Sperete vse to svež sok.
  • Za kosilo primerno infuzijo zelišč, kuhanega mesa in testenin kot jed.
  • Za večerjo, bi bila idealna rešitev, sir s kuhanim rižem.

sreda

  • Za zajtrk, zmešajte 2 jajci in jih prepražimo. Bodite črn kruh in črni ali zeleni čaj brez sladkorja.
  • Za kosilo pripravite pečeno meso na žaru, ampak pusto, glive ali ajde, jo potresemo s svežo baziliko, peteršilj ali koper.
  • Za večerjo primerno možnost ponedeljek.

četrtek

Ponovitev menija ponedeljkih

petek

Ponovitev meni torek

sobota

Ponovitev meni okolje

nedelja

  • Za zajtrk v nedeljo obleko vrele ovsenih kosmičev s svežo, suho ali sveže sadje.
  • Kosilo v nedeljo spet kot večerjo v sredo.
  • Za nedeljsko kosilo, torek primerne opcije v meniju z dodatkom gob.

možnosti za živila za uravnoteženo prehrano

1 dan

  • primerna ribe solata za uravnotežen zajtrk. Da bi ga sprejme ribe v pločevinkah v lastnem soku, 100 g sveže kumare in paprike, zelišča po okusu in 2 žlici. l. otrobi. Ribe mince, dodati v otrobi, zeleno in peteršilj. Sezona solato in kretnjo. Sperete 150 ml kave ali čaja z mlekom.
  • kosilo - fižolova juha z dodatkom ali glivice.
  • zelenjavna solata. Pripravimo 100 g sveže pese, korenje in 1 uro. L. limonin sok in sirup. Zelenjava zbadanje na njih Rende, začinite z mešanico soka in sirupa in premešamo.

2. dan

  • sendviči 50 g kuhanega srca, 100 g paradižnika in bučk in 2 žlici. l. otrobi, zelišča in solate. Sperete 150 ml kave ali čaja z mlekom.
  • Kislica juha z mesne in perutnine. Da bi vrelo 2 žlici. l. otrobi, 0.5 kuhana jajca in čebulo.
  • Večerja - solata pripravimo iz 200 g sadja, 0,5 steklenice nemastnim jogurtom, 1 TSP .. kisle smetane in 2 žlici. l. otrobi.

3. dan

  • Da bi pečenje skuta zajtrk s sadjem 100 g sira, sladkorja in 250 g hrušk. Pijte njihov čaj ali kavo z mlekom.
  • Omleta iz rib, mleka, 2 žlici. l. otrobi in jajca primerna za kosilo.
  • Paro stročji fižol in omako - za večerjo.

dan 4

  • Za zajtrk kuhamo diete solato "Caesar", pitje svojo kavo z mlekom ali čajem.
  • Roll rib s sirom in gobami primerna za kosilo.
  • Pumpkin z Rakitovec sokom ali squash je dobra večerja.

dan 5

  • Zajtrk - skuta in sadje sladica, narejena iz 100 gramov nizko vsebnostjo maščob skuto in jogurt, 200 gramov sadja in 2 žlici. l. otrobi.
  • Za večerjo si lahko pripravite lobio 120 gramov fižola, 180 gramov pustega rib, 120 g čebule, 2 žlici. l. otrobi in 80 g paradižnika.
  • Za večerjo bo dovolj solata iz redkev.

dan 6

  • Za zajtrk pripraviti na sam solata 80 g kumare, 100 g paradižnika 40 g popra in 50 g olupljenih kozic.
  • Pečenje mesa in fižola je primerna za večerjo.
  • Večerja - sladica 120 g češnje in jagode z 2 žlici. l. otrobi in sladkorni nadomestek.

dan 7

  • Zajtrk - prehrana piškotki.
  • Kosilo - gobova juha s piščančjo juho, solato s paradižnikom in morskih sadežev.
  • Na večerji bo dovolj pomaranče.

Za izdelavo hujšanje načrt za uravnotežene prehrane je treba. Ko poskušate izgubiti težo ali ponovno pridobitev zdravja, glede hrane ne smemo pozabiti. Ta hrana se določi glede na sposobnost našega telesa, da si opomore. Dobro uravnoteženo meni za teden je sposoben zagotoviti neprimerljivo učinek na telo, jo osvobodi ozdraviti in obnoviti presnovo.

posebej za LadySpecial.ru- Julia



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zelje juha prehranaZelje juha prehrana
Rastlinska prehrana - jamstvo za zdravje in hujšanjeRastlinska prehrana - jamstvo za zdravje in hujšanje
Kaj uravnoteženo zdravo prehranoKaj uravnoteženo zdravo prehrano
Egg prehrana MaggiEgg prehrana Maggi
Uravnotežena prehrana za zdravo prehranoUravnotežena prehrana za zdravo prehrano
Count kalorij, da izgubijo težoCount kalorij, da izgubijo težo
Uravnotežena prehrana za človeško prehranoUravnotežena prehrana za človeško prehrano
Nizkokalorično dieto za učinkovito hujšanjeNizkokalorično dieto za učinkovito hujšanje
Uravnotežena prehrana za hujšanjeUravnotežena prehrana za hujšanje
Kako izgubiti težoKako izgubiti težo
» » » Uravnotežena prehrana: meni za teden