slv.ungurury.ru

Polnjenje delal dvajset let: s težavami čevljev imam

Pozdravljeni, "babica!" Jaz sem star 88 let. Sem šel skozi veliko in je bil ljubitelj svojega življenja. Obdelan ni vedno uspešna, in da je tisto, kar zdravi, soobschu.Dlya da ne bi bolelo in otrple noge, delaš zjutraj, ko se je prebudil, in celo ponoči, ki leži v postelji, različne vaje. Tu oni.1. Lezite na hrbet, razširi noge, ki imajo noge pravokotno, in jih izvaja 10 krožnimi gibi, najprej v eno smer, nato pa v drugom.2. Noge malo pritisne in noge, da jih pravokotno. 10-krat za izvedbo zmanjšanja soigralca, tako da prsti ene noge dotaknil prsti vtoroy.3. Noge oviti na kolena, noge, potegnite od dolžine noge, nato pa hitro poravnali svoje noge, da bi jih metali gor in hkrati privijte noge nogam.4. Noge razširjene, ležijo prosto. Smo dvignili prvo in nato drugo nogo, ki jih tako dobro in svobodno izpustiti navzdol. Teči 10 raz.5. Noge razširjene, ležijo prosto. Bend, ki poskušajo doseči brado do kolen, in nazaj na začetno položaju, delaš vaje vsak dan, za 20 let, in ud za mene, hvala bogu, ne boli in ni Utrnuti. Če je težko takoj opravljati vsako vajo 10-krat, nato pa naredite navadi telo, ki ga 1-2 krat. Postopoma se bo ta dajatev, kar potrebujete.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Pilates vaje za zdravje mišicPilates vaje za zdravje mišic
Vaja za krepitev žileVaja za krepitev žile
Vaje za trebušne mišice in pritisniteVaje za trebušne mišice in pritisnite
Vaje za skupine človeške mišiceVaje za skupine človeške mišice
Vaje in gimnastika proti debelostiVaje in gimnastika proti debelosti
Vaje za preprečevanje bolezni sklepovVaje za preprečevanje bolezni sklepov
Vaje za lepo fizični oblikiVaje za lepo fizični obliki
Vaje za lepo sliko in teloVaje za lepo sliko in telo
Vaja na fitball za prehrano mišiceVaja na fitball za prehrano mišice
Fizioterapija zaradi bolečin v hrbtuFizioterapija zaradi bolečin v hrbtu
» » » » Polnjenje delal dvajset let: s težavami čevljev imam