slv.ungurury.ru

Pil sem mojega sina piščančje juhe. Na noge je postavil

Pozdravljeni, "Babica!« Takrat je moj sin je bil pri poškodbi prometni nesreči in več zlomov nog. Po operaciji, so dobri ljudje svetujemo, ga bodo jedli čim bolj nuts orehov in masla, in kar je najpomembnejše - piti juho iz piščančje noge. Vzel sem noge na perutninski farmi in jih pripraviti na njegov sin juho. Popil kozarec 3-krat dnevno. Nekoč sem kuhano juho za 34 dni in ga hrani v hladilniku. Iz tega postane kot žele. Bil sem dajanje zamrznjene juho z žlico v emajla vrč, malo ogreje in je njen sin pijačo. Hvala za to zdravljenje je hitro coalesced vse zlomljene kosti. Zdaj sin 39 let, on opravlja kakršno koli fizično delo in na noge nikoli zhaluetsya.Day Bog, da nekdo drug pomagal to zdravljenje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Kako kuhamo, kuhamo piščančjo juho za otroka, je recept?Kako kuhamo, kuhamo piščančjo juho za otroka, je recept?
Kako kuhati piščančje juhe?Kako kuhati piščančje juhe?
Hvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj delitiHvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj deliti
Za napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo bitiZa napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo biti
Adneksitisa uspelo zajeziti. In želim TELLAdneksitisa uspelo zajeziti. In želim TELL
Če noge pojavil glivicČe noge pojavil glivic
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Noge zavorna znojenjeNoge zavorna znojenje
Cook in jesti piščančje juhe: bronhitis in prehlad zdravilo OHCook in jesti piščančje juhe: bronhitis in prehlad zdravilo OH
» » » » Pil sem mojega sina piščančje juhe. Na noge je postavil