slv.ungurury.ru

Ko me je pljučnica udari, to je, kako sem vstopil

Pozdravljeni, "Babica!« Sem pospeši deliti izkušnje pri zdravljenju pljučnice (pljučnica), ko je bolezen udari me, jaz ne zatekajo k pomočjo uradne medicine, in se odločila za zdravljenje, kako ljudi. On mi je pomagal pri tem mojega sina. Dal mi je vsak večer masažo in zjutraj moja ramena ometane z medom, jih pokrijemo s plastično folijo, brisačo, in sem šel ves dan. Torej za 4 dni zaporedoma. Poleg tega se gibala noge v slani vodi. lije v posodo, v 1 litru vroče vode dodamo pest soli raztopimo noge in zraku v slanici. Tudi ob tej drog: sesekljajte in mesto v emajla skledo 4 neolupljen matice z lupinami, dodamo 1 žlica medu, pour 300 g vode in kuhamo 30 minut. Dodajte 1 žlico bezeg, vztrajajo, da se ohladi in sprejeti vsako uro za 1 žlico to nastoya.Tak in pozdravi zelo hudo obliko pljučnice. Hvala bogu! Svetujem vsem, ki trpi zaradi te bolezni, uporabiti svoj recept, ne pozabite, da zaprosi za pomoč, da Gospodu.Esche sem vsak dan prebral molitve svetnikov Cyrus in John. Preberi je potrebno 12.00 7-krat zapored. Molite z veliko vero in zdravljenje se zavezuje, da pridejo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Koristne domov kopel za nogeKoristne domov kopel za noge
Hvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj delitiHvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj deliti
V vodi raztopimo sol izgnati glavobolV vodi raztopimo sol izgnati glavobol
Za napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo bitiZa napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo biti
ŽENSKE, TO JE ZA VAS. Zdravi, srečnoŽENSKE, TO JE ZA VAS. Zdravi, srečno
Koruza KROMPIRJA IN NA odpravlja bradavice mu zaupašKoruza KROMPIRJA IN NA odpravlja bradavice mu zaupaš
Težava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelinTežava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelin
Alkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravilAlkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravil
Osteomielitis iz kostnega torto, Put kmaluOsteomielitis iz kostnega torto, Put kmalu
» » » » Ko me je pljučnica udari, to je, kako sem vstopil