slv.ungurury.ru

To pomeni točno bo pomagala tistim, ki ne morejo Povozile bronhitis

Pozdravljeni, "Babica!« Želim deliti recept za zdravilo, ki je moja mama nekaj dni strjeno hud bronhitis. Bog pripravljen, je še vedno nekdo pomaga vyzdorovet.Itak, morate vzeti 1 limone in kuhamo cel 10 minut. Daj sadje, da se ohladi, in nato stisniti iz njega v kozarec soka z celuloze. Dodamo 2 žlici glicerin in pour medu vse, da bi dobili poln kozarec. Dobro premešajte in vzemite 2 žlici 4-krat na dan pred vyzdorovleniya.Eto pomeni tudi dobro zdravi bronhitis, vendar ga ni mogoče sprejeti zbolel za levkemijo. Tear nekaj velikih aloe liste in jih ne Pralni, zaviti v bel papir, dajo na 5 dni v hladilniku. Po tem, sperite listi, mleto meso in iztisnite sok z maso celuloze. ga vmešajte v enakih delih, ki jih obsega medu in traja 1 žlico 3-krat na dan za mesyatsa.Budte zdrava in nikoli ne zbolijo!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Recept iz bronhitisaRecept iz bronhitisa
Bronhitis, bolečine v grlu, zdravljenje pljučnice folk pravna sredstvaBronhitis, bolečine v grlu, zdravljenje pljučnice folk pravna sredstva
Tradicionalne metode zdravljenja bronhitisaTradicionalne metode zdravljenja bronhitisa
Zdravljenje bronhitis domača pravna sredstvaZdravljenje bronhitis domača pravna sredstva
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Miome sedem tednov je: to je, kako sem jo mučileMiome sedem tednov je: to je, kako sem jo mučile
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
Najboljše zdravilo za zaprtje ni: uporabiti za 10 letNajboljše zdravilo za zaprtje ni: uporabiti za 10 let
Pripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOVPripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOV
Birch KIDNEY vedno pri roki, pijem za prehlade topel infuzijoBirch KIDNEY vedno pri roki, pijem za prehlade topel infuzijo
» » » » To pomeni točno bo pomagala tistim, ki ne morejo Povozile bronhitis