slv.ungurury.ru

Hoja bo spet svetlo in elegantno

Pozdravljeni, "Babica!« In delim s svojimi preizkušenih receptih. Naj ljudje uporabljajo svoje vyzdoravlivayut.Moi in nasvet za tiste, ki trpijo zaradi kamenja na noge. Priporočamo več učinkovitih receptov, ki uživajo svoj priyatelnitsa.Itak, vsak večer morali letijo noge v zelo slano kot slanico in vroče, da bi lahko zdržal, vodo. Po tem, obrišite noge nasuho.Esche morali šivati ​​majhno vrečko za kritje kosti, ga napolnite z zdrobljenih cvetov kamilice in bezeg, sprejetih v enakih deležih, in šivanje. Po stopala kopel soli naloži to namoči v vročo vodo nesoljeno "blazinic" s kostmi, zgornje prekrivne folije, nosijo toplo nogavico in lahko zaspati. Jutro "blazino" odstraniti in zavreči. V večernih urah, da novi in ​​ponovite protseduru.Ponadobitsya za obdelavo semena in stiskanje mazilo. Mešajte, dokler homogeno in 1 žlico medu in magnezijev sulfat (prodaja v farmaciji za injiciranje), 1 TSP 5% joda in ne mazilo stisne prizadeto mesto.Ezhednevno zjutraj na tešče vzeti raztopine iz depozitov soli: 250 g vrele vode, da se raztopi 100 g medu, 50 g Epsom soli (v lekarnah), A limoninega soka in pijačo 1/3 skodelice .V teh postopkov, po peš kopeli je potrebno, da stisne gline razredčimo urina debelini smetane. Glina uporablja vsakič svezhuyu.Regulyarno in izvajanje zgoraj opisano zdravljenje bolnikov, boste znebili kosti v nogah in vaš hoja bo spet postala enostavno in elegantno.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Koristne domov kopel za nogeKoristne domov kopel za noge
Vraščen nohtovVraščen nohtov
Pesters bolečine v sklepih? Ta orodja, če vas pride prosimPesters bolečine v sklepih? Ta orodja, če vas pride prosim
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
BOLEČINE izrastkov? Te muke PRENEHA žolč nad ščuka ribBOLEČINE izrastkov? Te muke PRENEHA žolč nad ščuka rib
Vraščen nohtovVraščen nohtov
V NORM PRESS sama citat. Malo o tem, moji prijatelji, vam bom povedal,V NORM PRESS sama citat. Malo o tem, moji prijatelji, vam bom povedal,
Tudi sled tromboflebitisa levo!Tudi sled tromboflebitisa levo!
Recept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogoRecept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogo
» » » » Hoja bo spet svetlo in elegantno