slv.ungurury.ru

SAMA odpraviti nadkoly Bone: svoje izkušnje, da bi poskušali pojasniti vse

Pozdravljeni, "babica!"

Hočem ti povedati, kako sem se spopasti s nadkoly kosti.

En dan, zjutraj bo v cerkev, sem zvit gleženj in začutil ostro bolečino, sem spoznal, da nisem mogel iti še dlje. Ker je bila nedelja, bolnišnica, nisem šel, in se vrnil domov in začel sonda njegovo poškodovano nogo. Kot izkušenega maserja, kmalu sem spoznal, da sem imel nadkoly kosti. Brez razmišljanja dvakrat, da se znebite podkožnega modrice, nato pa je zatrla na nogo. Kmalu je začela nabrekne, in v zgornjem delu stopala pod modrice kosti.

Če želite odstraniti oteklino in lividity, sem začel zjutraj, popoldne in zvečer delati na nogo stisne z mešanico kisa in hladno vodo, sprejetih v enakih deležih glede na prostornino. In tako 3 dni zapored. Ko je oteklina šel dol, začetek varčujejo masažo poškodovano mesto z mazilom segrevanja.

Masaže zjutraj in zvečer za 2 tedna in ponoči je poltabletki mumijo. Ves ta čas obvezal noge z elastičnim povojem. Kmalu je bolečina izginila in sem pozabil nadkoly.

Tukaj, kot moja izkušnja. Če je nekdo pomaga pri reševanju tega problema, bom zelo vesel.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Broken gleženj in rehabilitacijaBroken gleženj in rehabilitacija
Nasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitisNasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitis
Sophora rešil nogoSophora rešil nogo
Povej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčevPovej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčev
ČE ZANIMATE koruza - POMENI TO VELJA deignedČE ZANIMATE koruza - POMENI TO VELJA deigned
Odprta ranaOdprta rana
Moja zdravila vedno pri roki: odrgnine in udarnine takoj bris slineMoja zdravila vedno pri roki: odrgnine in udarnine takoj bris sline
Tu in boj z WenTu in boj z Wen
Barefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnilBarefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnil
Upam, da ukrotiti hipertenzijoUpam, da ukrotiti hipertenzijo
» » » » SAMA odpraviti nadkoly Bone: svoje izkušnje, da bi poskušali pojasniti vse