slv.ungurury.ru

Nasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitis

Ko sem prišel iz stanovanja, v bližini hišni številki 45 na naši ulici Gladkova videla dva človeka. Eden stoji, se naslanja na berglah, drugi je bil razloži nekaj. Uho rob slišali za vodenico na kolena (burzitis). Izkazalo se je, da je zdrav človek v mladosti nogometaš. Kako - na kakršen koli način, vendar pa je bilo ranjenih noge. Se je upokojil in enkrat za volanom svojega avtomobila začutil bolečino v kolenu. Prišel sem domov in začel obravnavo. Noga nabreklih in vsi nastopi, je koleno napolnjen z vodo.

Ob alkohol namočeno krpo in se veže na nogo za 1 uro. Nato je vzel cvet in medu dal na boleče koleno z debelo plastjo enim prstom, in morda debelejši sukna vezano na vrhu in na vrhu svoje volne jakno, in šel spat do jutra. Zjutraj je bilo vse več. Od takrat ni bilo videti. Tukaj je nasvet za zdravo bolnik. Jaz bi bil vesel, če je to koristno za nekoga.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Elbow burzitisElbow burzitis
Vroče koleno. Kaj je razlog?Vroče koleno. Kaj je razlog?
Z nastopom pomladi in jeseni prihajajo ponovitve kronične bolezniZ nastopom pomladi in jeseni prihajajo ponovitve kronične bolezni
Kako zmanjšati bolečine v kolenuKako zmanjšati bolečine v kolenu
Zdravljenje burzitisZdravljenje burzitis
Bolečina v nogi na kolena :: Povzroča, zdravljenje bolečine v kolenuBolečina v nogi na kolena :: Povzroča, zdravljenje bolečine v kolenu
Folk zdravljenje artritisa in burzitisa kolenaFolk zdravljenje artritisa in burzitisa kolena
Tradicionalni tretmaji za kolenaTradicionalni tretmaji za kolena
Burzitis kolena: zdravljenje in preprečevanjeBurzitis kolena: zdravljenje in preprečevanje
Lajšanje bolečine zajec kožoLajšanje bolečine zajec kožo
» » » Nasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitis