slv.ungurury.ru

Zavrnil sem narediti delovanja: od tekočine v koleno CAM odpravlja

Pozdravljeni, "babica!"

Želim deliti z dobrim ljudem njihove izkušnje zdravljenja.

Zdaj sem stara 75 let in se počutim v redu, vendar do pred kratkim, več kot 30 let, ki trpijo zaradi kolenskega sklepa tekočine za polnjenje, ki je botrovala konstantno neizmerne bolečine. V zvezi s tem, kar je dvakrat opravil bolnišnično zdravljenje na regionalni bolnišnici, v tem času pa sem črpano tekočino iz brizge kolena po praznjenja je lečečega zdravnika, priporoča tem stisne, izvaja druge postopke, vendar koleno znova napolni s tekočino.

Lečeči zdravnik predlagal operacijo, vendar sem zavrnil, odločila, da je treba z njo folk pravna sredstva. Po branju veliko literature, ki pripoveduje o zdravilnih lastnostih rastlin, ki se zanimajo za gabez. V jeseni je izkopal svoje korenine nasushit, nato pa je začela pripravljati decoction gabez nasičenih in ne z njo čim bolj pogosto na boleče losjoni kolena.

Kmalu bolečina umirila bit, vendar skupnega tekočine Nisem prišel ven. Potem sem mislil, zakaj ne dodate na rang in datoteke iz hrastovega lubja, saj je zelo dobro odpravlja zabuhlost? Ne regali, zmeljemo in zmešamo pest gabez koren in hrasta lubje zmes zlijemo v emajl lonec 4 litre vode, vložene do vrelišča in kuhamo 10 minut na srednji temperaturi. Leva da napolni 6 ur, nato odcedimo. Zvečer pred spanjem juho segrejemo, toplo zlijemo v pekač in kratki v svoji boleče koleno. Sem jo hranijo v juho, dokler se popolnoma ohladi, nekje v 20-30 minutah.

Po tem je zaokrožila kolena volneno krpo in šla spat. Nastopa postopek vsak večer, z uporabo iste esence 4-5 krat, in pleme prenehala me moti v 10 dneh.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje sinovitisa v kolenskem sklepuKako za zdravljenje sinovitisa v kolenskem sklepu
Kako se znebiti tekočine v kolenuKako se znebiti tekočine v kolenu
Ali je tekočina nevarna za kolena?Ali je tekočina nevarna za kolena?
Vroče koleno. Kaj je razlog?Vroče koleno. Kaj je razlog?
Sinovitis simptomov na kolena in zdravljenjeSinovitis simptomov na kolena in zdravljenje
Boleče koleno, medtem ko tečeBoleče koleno, medtem ko teče
Kronična sinovitis kolena in gležnjaKronična sinovitis kolena in gležnja
Kaj je artroskopijo kolenskega sklepaKaj je artroskopijo kolenskega sklepa
Vnetje kolenskega sklepa pri ljudehVnetje kolenskega sklepa pri ljudeh
Škripanje kolena. Kaj je vzrok in kaj storiti?Škripanje kolena. Kaj je vzrok in kaj storiti?
» » » » Zavrnil sem narediti delovanja: od tekočine v koleno CAM odpravlja