slv.ungurury.ru

Z nastopom pomladi in jeseni prihajajo ponovitve kronične bolezni

Imam bolečine začela spomladi. Poskušal sem veliko receptov, vendar nič ni pomagalo. Moj sin, ki je prav tako pritožil bolečine v kolenih, ozdravljenemu na ta način: steklenica 96% alkohola dodamo malo vodka, 10 tablet diklofenaka in 5 Trental tablete. Vsa zemlja v prah, v mešanici z alkoholom in drgnjenje koleno. In bolečina izginila. Za uporabo v obliki tablet, ki je pogoltniti, veliko bolje, vendar je mogoče storiti le za tiste, ki imajo želodec zdrav.

Jaz sem ga mel in mel kolena, in ker je bil eden koleno začelo, je bilo to za dolgo časa drgnjenje in obloge za noč. Močenje, zloženo bintik ali krpo v mešanici, jo položite na celofan in snop sukna (vendar ne tesni, da se je krvni obtok). Svarim ljudi z visokim krvnim tlakom ne sme zaviti navzgor, zaradi pregrevanja, da se bo dvignila še bolj, ampak preprosto podrgnil v prizadetem območju.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kolena Zdravljenje folk pravna sredstvaKolena Zdravljenje folk pravna sredstva
Glede bolečine v sklepihGlede bolečine v sklepih
Oteklih sklepovOteklih sklepov
Nasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitisNasveti zdravo bolan. zdravljenje burzitis
Koleno poškodbe, kaj storiti, zdravljenjeKoleno poškodbe, kaj storiti, zdravljenje
Metode za zdravljenje bolečin v kolenskem sklepuMetode za zdravljenje bolečin v kolenskem sklepu
Tradicionalni tretmaji za kolenaTradicionalni tretmaji za kolena
Nekako vneta obrazni živecNekako vneta obrazni živec
Stisne me je rešil pred bolečino kolenaStisne me je rešil pred bolečino kolena
Drgnjenje, lajša bolečineDrgnjenje, lajša bolečine
» » » Z nastopom pomladi in jeseni prihajajo ponovitve kronične bolezni