slv.ungurury.ru

Kronični bronhitis, za 10 dni je bilo malo!

Pozdravljeni, dragi "babica"! To je že tretje leto nisem zamudil enega od svojih prostorov. Stara sem 70 let. V času svojega življenja, je bil bolan za številne bolezni, in receptih iz mnogih svojih tegobe najdemo v "babica" Za del roko bi rad deliti izkušnje zdravljenje kroničnega bronhitisa, ki je utrjeno njegov oče, vojno neveljavno. Pogosto je bilo obdelano v vojaški bolnišnici osteomielitisa in kronični bronhitis, ki dopekayut je močan kašelj. Zdravniki samo, da olajšava ni prišel. Oče ni mogel niti ležati, tako da pritisnete kashel.Kogda smo ga še enkrat vzel domov, stari prijatelj nam je svetoval, naj stori: da bi njegov oče konzumnega mleka s kozjim maščobe (loem) in medu. Začel sem, da zavre mleko, ga vlijemo v 300 g vrč in dodamo 1 žlica Loya, in ko je malo mleka, da se ohladi, dodamo še eno ali eno in pol žlici meda.S ta folk način sem pozdraviti očeta kroničnega bronhitisa v samo 10 dneh. Dal sem mu mleko piti toplo zjutraj in zvečer.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bronhitis povezava z imuniteteBronhitis povezava z imunitete
Kot za zdravljenje bronhitisaKot za zdravljenje bronhitisa
Bronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašeljBronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašelj
Proti bronhitis in prehladProti bronhitis in prehlad
Zdravljenje folk pravna sredstva doma zdravljenju bronhitisaZdravljenje folk pravna sredstva doma zdravljenju bronhitisa
Folk zdravljenje kroničnega bronhitisaFolk zdravljenje kroničnega bronhitisa
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Perilo pakete za dolgo časa celjenje ranPerilo pakete za dolgo časa celjenje ran
Alkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravilAlkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravil
Da bi zmanjšali kislost zelja ELA, bronhitis SAME bezgov premagalDa bi zmanjšali kislost zelja ELA, bronhitis SAME bezgov premagal
» » » » Kronični bronhitis, za 10 dni je bilo malo!