slv.ungurury.ru

Bronhitis: folk pravna sredstva in dom zdravljenje. recepti

Bronhitis (bronhitis; iz Latinske bronhijev - bronhijev in ITIS - koncu grškega samostalnika označuje vnetnega stanja ..) - bronhije bolezen s primarnim lezije sluznice. Bronhitis pogosto zgodi, ko zgornji trakta lezije dihal - nosne sluznice, nazofarinksa, grla, sapnika, ki je del sistema le respiratorne bolezni na splošno.

Znebiti bronhitisa, premešamo, nato zmešajte 2 žlici kondenzirano mleko, 2 žlici žganje in 1 jajce. Dodaj zmes 3/4 skodelice vrelo vodo (60-700), ob stalnem mešanju. Pijte to mešanico, nato pa, da sprejme kopel z 0,5 skodelice pecilnega praška. Vse to je narejeno za noč.

Nadezhda Stepanovna velikan, str. M.Belozerka

Rad bi, da delijo izkušnje z zdravljenjem kroničnega bronhitisa, ki je pozdraviti svojega očeta, vojno neveljavno. Pogosto je bilo obdelano v vojaški bolnišnici osteomielitisa in kronični bronhitis, ki dopekayut je močan kašelj. Zdravniki samo delati, ampak olajšava ni prišel. Oče ni mogel niti ležati, tako da pritisnete kašelj.

Ko smo ga še enkrat vzel domov, stari prijatelj nam je svetoval, naj stori: da bi njegov oče konzumno mleko s kozjim maščobe (loem) in medu.

Začel sem, da zavre mleko, ga vlijemo v 300 g vrč in dodamo 1 žlica Loya, in ko je malo mleka, da se ohladi, dodamo še eno ali eno in pol žlice medu. S pomočjo te ljudske način sem pozdraviti očeta kroničnega bronhitisa v samo 10 dneh. Dal sem mu mleko piti toplo zjutraj in zvečer.

Lidia Kashpersky, mesto Letichev

Ta recept sem pred štirimi leti, ko je zbolel z bronhitisom s strašno kašelj. Tukaj je: 0,5 kg aloe (aloe), 0,5 kg svinjske PBM (mesh) do taljenjem masti, 0,5 kg masla taljenjem, 0,5 kg medu, da se segreje do je tekočina. Aloe mince in dodamo žlico kakava, dobro premešamo in vročina traja 1 žlico 15 minut pred obroki. Vzela sem 2 delov in takoj čutil olajšanje.

Anatoliy Dmitrievich Yanchuk, Zaporožje

Hočem napisati kot zdraviti svojo hčerko. Ko je bila stara 14 let, je skoraj celotno zimo ni zapustil bolnišnico. Ona vneta bronhije, da bo temperatura do 400. sem videl, da je zdravljenje v okrevanju v bolnišnici ne deluje, in se odločil za sebe, da v bolnišnici je več ne gre. Hči odšla od doma ob prejemu. Po nasvetu prijateljev na noč sem vse postavil nazaj na obloga naribanega hrena na gazo, ki je potekala 20 minut. Na zadnji strani je postalo zelo rdeče, in sem ga zamazan z medom, prekrita z celofan in zavit, kot majhen otrok. Naslednje jutro je temperatura njena hči padla na 360 in v bronhijih ni bilo sopenje. Po tem smo pozabili na bolezen.

MN Myronyuk, Moldavija, Tiraspol

Vedeti, kaj in kako ravnati, vendar ta čas ni dovolj včasih - pozabi nase, ko je veliko dela. Omeniti velja tudi, ko težave zgodi, bolan. Tukaj, na primer, samo en dan na delovnem mestu - močan bronhitis, pljučnica ... in kaj naj storim? Vzel navadne rdeče gline. I dig je tam, kjer je globlje. Napolnite z vodo in bodo vedno pripravljeni. Nalaga na gazo plasti 1,5-2 cm, top - preveč gaze in padel na njej. Našitek na prsih hkrati dal, kot je rumeni karton. Teme in pozdraviti.

In sem pil zeliščni čaj. 25 g rožmarina, 15 g koprive poplavljenih liter vrele vode. Pol ure vztrajajo, in vsi so pili žganje na dan, predfiltrom.

In sem vzklila pšenica. V času moje bolezni sem ga jedel z vročim mlekom in medom ...

GN Galtseva s. Petra in Pavla trdnjava

Vse to sem doživel iz prve roke leta 1948, ko nisem bil jaz, in devetnajst. Sem sušeni izloča gnojen izcedek bronhitis.

Po desni pljučni vnetje zaradi podhladitve hladne vode v pljučni votlini oblikovan gnoj. Temperaturo dvigne do 390, in včasih višja. Vse to nadaljevali dolge tri mesece, dokler se je pojavilo vprašanje o evakuaciji gnoj. Toda s črpanjem, sem odločno zavrnil. Potem pa se je moj zdravnik Berezovskaya Faina Ivanovna predlagala takšno metodo.

Naredim obkladek. Pol litra vodke mešajo z enako količino vrele vode, ta sestavek navlažimo flanela krpo nanese na prsih in nazaj, ki pokriva zgornji z oljno pergamentni papir. Vse to je skrbno zaviti v volnene šal. Jaz sem to na dnevni osnovi za dokončanje resorpcijo gnoj.

Ves ta čas, so obkladki zdravljenje dobro jedli. Mama dnevno liker iz dveh jajc, in še pol litra kozjega mleka. Slim je kot "kolo". Leto kasneje se je, da služi v mornarici.

A.V.Zinkov, Zaporožje

Ko zdravljenje bolezni dihalnih poti, za mnoge uporaba jam borovega popkov. Užival sem v to marmelado, in to mi je zelo pomagalo, zato želim deliti moje izkušnje.

1. Ledvice so obrani, ko so gojene na 3-5 cm. Stehtamo in sprali z mrzlo vodo. Nato drobno sesekljano, na 1 kg ledvic traja 3-4 litrov vode (čiste jamico). Kuhamo v emajl ponev za 10-15 minut (lahko zmanjša delež). Filtrira znova daje, da se usede in ponovno filtriramo.

1 kg te esence dodamo 1 kg medu in 10 g, z vsebnostjo ekstrakta propolisa. Dobro mešamo in segrevamo na 40-450, ohladimo, zlijemo v dobro zatesnjeni steklenici. Hranite na hladnem. Vzemite 1 čajno žličko pol ure pred obrokom. Če ni draga, si lahko sladkorni sirup. Sirup kuhamo 10-15 minut, in marmelada je pripravljena.

2. Sredstva za kašelj in bronhijev. Cut redkev na majhne kocke, dajte v pekač in potresemo s sladkorjem. Pečemo v pečici pri nizki temperaturi dve uri. Potem sev, zavreči kosov, in tekočina odteče v posodo. Pijte 2 TSP 3-4 krat na dan pred obroki in ponoči pred spanjem.

3. Drobno sesekljajte 10 čebula 1 glavo česna. Kuhamo v mleku do mehkega. Dodamo žlico medu in žličko mete sok. Vzemite žličko vsako uro podnevi.

4. Mark 2 žlici sveže maslo, 2 rumenjaka, 1 čajno žličko moke, 2 žlički medu, vse dobro zmešamo. Vzemite žličko večkrat na dan.

5. Dobra pomoč liker, jemati na prazen želodec. Rumenjakov do belega rub s sladkorjem.

6. Naribamo črno redkev, stisnite sok, zmešajte z medom in piti 2 žlici pred obroki in pred spanjem.

7. Svež korenčkov sok zmešamo z mlekom v enakih razmerjih. To traja obliki toplote 5-6 krat na dan.

8. Kozarec mleka in žlico žajblja, vrenja, možganov in znova zavre. Pijte vroče pred spanjem.

Nina Nikolaevna Bortnikova, Harkov

Bronhitis in izguba glasov, ki so potrebni, da zavre 2 litra vode in vrgel na 400 g otrobov. Sladkanje z medom. Da prevzame celotno bolezni namesto koli tekočine.

GI Denisa Rosolová, Voznesensk

Ponudba dokazano recepti za zdravljenje bronhitisa

1. V času cvetenja Roka stisnite 100 g soka in vlijemo v steklenico vodke. Vztrajati 10 dni. Nato lahko uporabite 1 žlico 30 minut pred obroki 3-krat na dan. Če je bolezen preveč napredovala, nato četrti čas pred spanjem (22.00). Pijte za dva tedna.

2. Ta recept obravnava bolnikov z bronhitisom pri otrocih in odraslih, kakor tudi obravnava razjede in gastritis, nizko in visoko kislost.

Med cvetenjem trpotec, da ga poberem in iztisnite 200 gramov soka. Melt 1 kg medu in ga zmešajte s sokom. Pijače za otroke in odrasle 50 g 3-krat na dan. Poskusite in presenečeni boste, kako hitro pozdraviti. Po dveh tednih po prejemu apetit tistih, ki jedo slabo, in tiste, ki niso dobili težo na očeh bo dobil nazaj.

3. iz astma, bronhijev bolezni. 200g stisnite sok Roka, dodamo pol kilograma stopljenega medu. Vse zmešamo v dvo-litrski kozarec. Vzemite 1 žlica 3-krat na dan za pol ure pred obroki.

Tisti, ki trpijo za astmo in bronhialne bolezni, lahko suho Roka in trpotca. Brew 1 žlica chelidonii liter vrele vode, pustimo pol ure. Potem 1 skodelico infuzijo 1 žlico medu in pijačo 40 minut pred obroki 3-krat na dan.

15 žlic narezanih zelišč Roka prelijemo liter vrele vode in napolni 40 minut. Pijača polstakana 0,5 žlice medu 40 minut pred obrokom.

Tatiana Vasnovskaya s. gladka

Folk sredstva za zdravljenje kroničnega bronhitisa

pred 10-12 leti sem zbolel s kroničnim bronhitisom z veliko sluzi izločki. Poskušal sem veliko, droge, ki se ukvarjajo Strelnikova, šel na tečaje na dihanje Buteyko poskusili različne folk pravna sredstva zdravljenja: urin, mumija, propolis, aloe vera in različnih zelišč. Nekaj, kar je pomagal, ampak ne za dolgo. V poslabšanj zdravljenje v bolnišnici z antibiotiki. Potem "vychuhivalas" po 1-1,5 mesecih. In tako 3-4 krat na leto. Sem spil ogromno število tablet. Antibiotiki posadili vid in sluh poslabšal.

Cure borovo olje (na voljo v lekarnah). Razredčimo 1: 1 čisti drgnjenje alkohola 960 (vodka in moonshine niso primerni), bo kos gaze velikosti svojega oprsja, navlažite zmes (1 žlica naenkrat je dovolj) in dal na prsih. Na vrhu celofan, je večji od gaze; volna ali nekaj volna stvar. Odeja snop gor in držite 10-15 minut. Po 3-4 minutah boste občutili toplino, ki se bo vsako minuto povečalo.

Ta "peklensko" zmes, kot sem klic, segreje globoke plasti prsih. Bodite previdni - lahko opečete. Ne pretiravajte. Ko odstranite obkladek, gaza je vedno vlažno in mokro. Še vedno lahko bi bilo, na primer, slabo kolena ali stopala. Postavite mazilo za obkladek mast.

Recept mazilo: 100-200 g domače slanine stopi v vodni kopeli, dodamo 1-2 žlici terpentin. Dobro premešamo.

Vtrite majhno količino maščob v prsih. Top nositi vse volne stvar in pojdite v posteljo. Potek zdravljenja 7-10 dni.

Tamara Aleksandrovna DONSKAYA, Harkov

Nobena od zdravilnih rastlin ni tako pogosto uporablja v ljudskem zdravilstvu kot agave (ali aloe). Stoletnik uporabljajo za različne bolezni, poškodbe, običajnega prehlada, je list uporablja za koruzo.

In to je še posebej uporabna za kronični bronhitis, pljučni tuberkulozi.

Zahteva: 1 del aloe listov, 2 delov svinjske masti (ali goveji), 2 delov medu. Mogoče dodati za okus vanilina ali kakava. Vse to zmes 5 ur vzdržujemo pri visoki temperaturi v pečici. To zdravilo se daje bolnikom, 1 čajna žlička mleko 3-krat dnevno. Po prejemu te droge, bolniki bolje počutili, zmanjša kašelj, apetit izboljšal. Bolje je, da diha.

Taka zanimiva zdravilna rastlina vredno skoraj vsi na okensko polico in boža oko smešno rogati listov.

Balzam "Gold Star" pomaga pri bolezni sklepov, revmatizem, migrena, osteohondroza. Za glavobole in prehladu, gripi, balzam Masiranje viski in vratu. In da se znebite prasketanje glas in bronhitis, da parno vdihavanju. V ponev z vrelo vodo (4-5 kozarcev vode), da bi se malo balzama (z glavo tekmo) in vdihniti 2-3 minut 2-3 krat na dan. "Gold Star" lajša bolečine, zmanjšuje stres.

YS Fedosha, mesto Terebovlya

Bronhitis in pljučnica prihrani balzam agave. 250 g agave, 0,5 l "Kagor", 350 g medu nezasaharennogo. Agave ni zaliti zmanjšati dva tedna. Pred uporabo je brisanje prahu (ne pranje), drobno rezani, dal v steklen kozarec. Pour "Cahors" in medu. dobro premešamo. 9 dni, da vztrajajo na hladnem. Nato odcedimo, stisnemo. Bodite prva dva dni in 1 žlica 3-krat na dan, nato 1 TSP 3-krat na dan. Uporablja se za krepitev pljuča.

Miracle del. Temeljito premešamo brozge tri limone z lupino, jedro je razlog v prahu 20 orehov, 300 ml soka aloe, 500 g medu in 200 ml vina "Kagor". Hranite pripravljeno mešanico v hladnem in temnem prostoru. Ob kot ločitveno, pomirjevalo, ko pljuča in bronhialne bolezni in 1 žlica 3-krat dnevno 30 minut pred obroki.

Ceban Natalia, Moldova rn Stefan Vodě

Bronhitis pri astmatičnih sindromom. Za zdravljenje potrebujejo apna medu - 1-3 TSP .. na dan. Najbolj pomembna stvar pri zdravljenju - naprave "Vitaphone" v zvezi z njo navodilih za uporabo. Izboljšanje se pojavi takoj po prvi uporabi. Čez dan se lahko uporabljajo tudi 2 ali 3-krat neboleč. Verjemite mi! Rezultat je lepa.

Zinaida Popinachenko, Pavlograd

Svetujem tiste, ki so bolni z akutnim bronhitisom z izpljunku, ugotovili, kjer raste divje akacijo z majhnimi listi in dolge (20 cm) stroki. Potrebujemo 3 litre vrele vode dal 2 velik senzor, zavrite, pivo in pijačo vroče, z ali brez sladkorja, kot čaj. Na ta način sem cured svojo mater, ki je zaradi kašlja ni spal ponoči. Pomaga takoj.

Lyudmila Petrovna, Moldavija, g.Leovo

I ponujajo recepte iz kroničnega bronhitisa, celo z zaporo. Kot najstnik, je bila moja mama hudo bolan za dolgo časa z bronhitisom. Na kmetiji, kjer je živel v času, nihče ni upal, da bo ona preživela. Kot le ne da zdraviti: imeli kravo in mati aloe z medom, mila, maščob in konjak pojedel. In uporabljajo druga sredstva, vendar ni nič pomagalo.

In ko stara babica ji je dal recept.

Med finskim vojne, njen sin vrnil domov, da umre. Diagnoza takrat nihče zares ni bilo mogoče ugotoviti, ni bronhitis, ni kronična pljučnica, ne potrošnja. In ko ga je vzel iz Kirovograd na kmetiji, in se je srečal starca in ga prosil, da bi ga na vozičku, kjer je ležal njen sin. Rekla je, da bi ga vzeli, a je ne bo zelo priročen, saj sin ne more sedeti, je rekel, seveda, da je bil na njegovo žalost. Dedek pozorno pogledal, zmajal z glavo in rekel:

- Pridi domov, poskusite to to orodje. Bodite lekarna terpentin, in začne, da bi svojemu sinu. Prvi dan - 1 kapljica na skodelico svežega mleka, drugi dan - 1 kapljica trikrat na dan, tretji dan - 2 kapljici 3 krat dnevno - in tako prinašajo do 25 kapljic, nato pa v obratnem vrstnem redu v eno kapljico. Zdravljenje je zaželeno, da se začne na pojemajoče lune, da se bolezen izgine.

Ta mlad fant, ki je umiral, je trajalo 2 predmeta s premorom v zadnjem mesecu.

Moja mama začela piti terpentin, in to je samo 1 tečaj, vendar pa nujni pogoj: ne kadite, ne piti, ne SuperCool.

Ja, in sem videl svojo mamo v dvojicah kozjega mleka, nato živel do 80 let.

8 let ni moja mama, ampak imam bronhitisa bolnega sina, je bil star že 25 let, je pa s svetlobo, kot je imel otrok težave, vendar se obravnavajo enako z vsemi sredstvi. Kot otrok je bil lažni križ 3 krat 1, 3 in 6 let. Zelo težko je bil zadnji napad, umaknil na urgenco, zabadale hormonov. Nato smo ves čas ukvarjal s športom, zdravnik je rekel, da je njen sin potrebno bazen so ribe vode bronhijev razvite. Še vedno je potrebno za napihovanje žog.

Ko je sin začel ukvarjati v bazenu po bazen prelaz kvartsevanie je, smo pozabili bronhitis.

Toda v vojski sin spet je zbolel, hladno. Bronhitis nazaj 5 let kot zdravilo, je mogoče, vendar nič ni pomagalo - brez injekcij ali aloe ali zelišč. In potem sem se spomnil terpentin. Bal sem se, da bi svojega sina, zelo veliko pomeni neprijetno. Vendar pa je dobil ta kašelj tako se je strinjal. V Kirovograd dobim ni bilo, v veterinarski lekarni prodajajo le surovo. Prinesli so nam iz Rusije, v kateri se prodaja v lekarnah.

To terpetinnoe olje, bor predelavo smole izdelek - smolo. Šel 1 tečaj, in za eno leto ga moti bronhitis. Zdaj pa spet nazaj, in smo spet začela piti.

Ampak zadeva je še v tem, da mladi ne cenijo sin kadi, da bi ga prepričali, da se ne morem, da se kompenzira z mokro glavo - na ulici. To vse še poslabšuje bolezni in zdravljenja, a še vedno proti, kaj je to - nebo in zemljo. le morali piti pol ure pred obrokom, mora terpentin biti tesno zaprte, sem kaplja na 30 g mleka, pijače in piti kozarec, ker steklo ni samo pijačo. Še dobimo "Bronhofit" 0.5 stekla po terpentin, le nekje približno 15 minut, in da je treba istočasno pitje "Diazolin" in askorbinsko kislino.

Ker terpentin - predelovalno naravni antibiotik, antialergijsko sredstvo, ki je potreben, in askorbinska kislina - vitamin C, kar je izhod pri uporabi katerikoli antibiotik.

In tako utrjena hrane poveča, če ni kontraindicirana: grozdni sok, korenje, črni ribez, šipek pijačo, Viburnum, brusnice, brusnice, maline, jabolka, limone, medu.

In z božjo pomočjo, lahko premagati bolezen.

GM Ivanenko, Kirovograd

Pri prehladu in bronhitisu. Oznaka 0,5 kg svežih malin, prelijemo 0,5 L alkohola, dodamo 200 g medu in 20 dni v temnem prostoru. Sprejmi z močnim kašelj 1 žlico tešče in pred spanjem, ne pitje ničesar. To očisti bronhije. bronhitis tudi pri otrocih in odraslih je zelo dobra 200 gramov limona, kuhano za 10 minut v vodi. Ko se limona ohladimo, narežemo na 2 dela in je vsak del pritiska na 150-200-gram stekla. Vzemite 1 žlica glicerin in dodamo limonin sok. Potem, kozarec top pour čebela. dobro premešamo in z močnim kašljem vzeti 1 žlica. žlico na tešče in zvečer pred spanjem (številnim bralcem svetujemo - 1 žlička 4-krat na dan pred obroki). Dobro odstopa izmečka, so bronhialne cevi izbil.

Nesterenko Nina Sergeevna, Zaporožje

Recept bronhitis (akutne). 2 žlici narezanih mandarin lupine (lahko suh) vlijemo na urno steklo vrele vode. Napetih infuzijo dostavo vsebin 2 žlici vsake 2-3 ure.

Elena Radchenko, Melitopol

Imam v arhivu domači recept, ki se pridobiva v kronični bronhitis z astmatično komponento. Ta recept je za vse ljudi, ki živijo na pragu revščine, kot zelo preprosta in dostopna za pripravo. Ravna bronhitis, traheitis, mandeljnov, vse kroničnih oblik teh bolezni, kot tudi želodčni ulkus in 12 duodenalni ulkus. Nanesite na začetni stopnji katarakte v začetni fazi raka.

Priprava zdravil: traja 350 gramov agave bodičasto, 0,5 litra medu (v maju), vendar sem ne maja in 750 gramov rdečega vina, če nimate doma, nato v "Cahors".

Agave mince, dodamo med in vino. Steklenica je bila dana v temnem prostoru za 10 dni in dobro premešamo. Potem pa dva tedna za sladico žlico. Preostali čas na žlico, tako da je bilo vse zdravljenje 1,5 mesecev. Otroci do 15 let - dva tedna na žličko 3-krat na dan, in potem za sladico žlico 1,5 meseca, pijte pred obrokom 2 uri. Ko se 3 mesece zdravljenja lahko ponovi. vrniti sem s pomočjo tega recepta, zato sem svetoval vsem, da ga preizkusite.

Valentina Belaya, Dnepropetrovsk

Recept, ki je soseda me je ozdravil od bronhitisa. Vzemite 10 orehe, odstranjevanje nukleoli, ki se dajo v dveh litrskih termovko. Potem morate kuhamo domače mleko in prelijte matice v termo. Vztrajajo 4-5 ur. Ko je infuzija nekoliko ohladi, odstranimo matice in pijačo pol kozarca tako pogosto, kot je mogoče. Prav tako je dobro, da ga za majhne otroke. Infuzija tem dodatkom je zelo okusna.

Zuenko Julija Grigorevna, Zaporožje

Bronhitis (pogosto trdovratna bolezen) uspešno zdravljenih prašičev "zdravo". Tj maščobe iz črevesja v obliki mreže. Ta mreža loja v skledo in jih na toplem, vendar ne vroči pečici ali na ne zelo vročem ognju na omrežje teče navzdol maščobe. Stopljeno maščobo je odcedimo in položimo na hladnem. Vzemite 1 dl v kozarec vročega mleka in pijače v vročih požirkih. Za zunanjo drgnjenje v prsih maščobe je treba mešati z terpentin in vtrite v suhe prsi.

Če bronhitis in kašelj pri otrocih, je treba zmanjšati redkev na majhne kocke, dajte v pekač in potresemo s sladkorjem. Strain, zavržkov kosov redkev in tekočina odteče v posodo. Odmerek - 2 čajni žlički 3-4 krat na dan pred obroki in ponoči pred spanjem.

Sheshenya Ljubov Petrovna, Kakhovka

Želim deliti nekaj receptov, ki so dobro delali pri zdravljenju bronhitisa.

Recept. 300 g medu, 1 skodelico drobno narezanih listov aloe, 200 g oljčnega olja, 150 g brezovih popkov, 50 g barve apna. Pred uporabo samega aloe rastlin ne vodi 3 dni pred reza, operemo liste in jih v temnem in hladnem prostoru. Med taline (prednostno v vodni kopeli pri temperaturi, ki ni višja od 450 ali medu izgubi svoje lastnosti). Dodajte sesekljane liste aloe. Zmes dobro kuhano v vodni kopeli. Posebej dve skodelici vode in omejijo brezovega barvo popkov apnom (mora vreti 1-2 minut). Pour napeti juho in ohladimo v ohlajenem medu. Mešamo in prelijemo dve steklenici dodamo enako za vsako od olivnega olja (0,5 steklenic juhe, 0,5 oljčnega olja). Končni zdravilo hranite v hladnem prostoru.

Vzemite 1 žlica 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Pred uporabo pretresite.

Pri kronični bronhitis, pomaga naslednji recept. Plastenko 0,5 liter rdečega vina postaviti 4 velike listov aloe. Vztrajati 4 dni. Vzemite 1 ten. l. 3-krat dnevno 30 minut pred obroki.

Če bo moj nasvet, da nekdo pomaga, bom zelo vesel.

Valentina Fedorovna Tomko, gospod PIVDENNYI

Kroničnega bronhitisa z izcedkom gnojni. Trpotca listi - 100 g; burkun officinalis (cela rastlina) - 100 g; topol brsti - 100 g dobro premešamo. 1 žlica Nalijte mešanico pol litra vode, dajo na ogenj ter zavrite. Napolni za pol ure. Pijača dokler niso ozdravitev 1 skodelice 3-krat dnevno pol ure pred obroki.

NN Voloshko s. Taraschanka

Ledum palustre. Rastlina ima izkašljevanje ukrepanje in širjenje. Njegova uporaba kot infuzija za akutno in kronični bronhitis, traheitisom, astma, laringitis in bronchopneumonia. Bolniki z astmo svetujemo, da kup rožmarina v spalnici. Rastlina je strupena, tako da če ne bi bilo rahlo vrtoglavico in alergije, je treba odstraniti in prekinitev zdravljenja.

Rožmarin tinktura pripravimo tako. 2/3 napolni s sesekljanim mladih poganjkov do vrha in ga napolnite z vodko. Vztrajamo 7 dni in shranili pri sobni temperaturi. Uporabi navzven za mletje, išias in artritisa.

Mazilo ledum: 20 g posušenih mladih poganjkov Rhododendron in 200 g baze (masla, domačih prašičev ali gos maščobe) dani v lonec, izmeničnih plasti. Napolnite posodo do vrha, pokrijte in pečat test vrzel. Postavimo v peč na majhnem plamenu za 2-3 ur. Strain skozi gazo in jo shranimo v hladilniku. Namažite sklepov in pacientom hrbtenice večkrat na dan.

Zinaida Petrovna Grushko, Odessa

Kako se znebiti bronhitisa. Zmešamo, nato pretresejo 2 žlici kondenzirano mleko, 2 žlici žganje in 1 jajce. Dodaj zmes 3/4 skodelice vrelo vodo (60-700), ob stalnem mešanju. Pijte to mešanico, nato pa, da sprejme kopel z 0,5 skodelice pecilnega praška. Vse to je narejeno za noč.

Nadezhda Stepanovna velikan, str. M.Belozerka

Od bronhitis in kašelj pri otrocih. Narezan redkev potresemo s sladkorjem in pečemo v ponvi. Precedite in pijte 1 žlica 3-4 krat na dan pred obroki in ponoči pred spanjem.

Nadežda Mihaylovna Yurchenko, Chernigov

Pred tremi leti, sem ohlajeno na bronhije. Ni mogel spati leže, zaspal za mizo, ker Sem sopel.

In potem sem srečal babico in mi je povedal, kako je treba zdraviti. Take plastično višina stekleničko 10 cm širok ukloniti več nameščene na višini, ne širina. Izdelava dno, kjer se bo premer dno luknje iz glave tekme na prehod zraka in inhalatorja lastno proizvodnjo. Cut čebulo velikosti medija kot zazharku, spi v viali in vstavite ustnik v usta, usta Inhale nos izdihom 15 minut vsako jutro, bo 5 minut zelo neprijetno. Vse je odvisno od žarnico, vendar je bolj grenak, boljši so rezultati. In le 15-20 dni. Vse zdravljenje sem 1,5-2 kg čebule, vendar zdaj ni kašelj.

ded Nicholas, Khartsyzsk

Kot otrok sem zbolel za bronhitisom. V sosednji vasi je živel star zdravnika, kateremu in prosil za nasvet, moja mama. Ko me je pogledal, potem pa naloži pripravo naslednjo rešitev: vzeti 0,5 litra vodke, medu 0,5 kg, 0,5 kg domačega masla, vse dobro premešamo in dal na ogenj, vendar ne zavre. Vzemite 1 žlica v kozarec vročega mleka 3-krat na dan. Po tem, da je potrebno, da Uživati ​​v soncu goli. Bolj nisem bil bolan z bronhitisom.

Ana Afanasyevna Soychenko, M. Visca

Bronhitis. Ob kozarcu mleka vzeti 1 žlica žajbelj. No zavre in odcedimo. Morate piti zelo vroče pred spanjem na četrt skodelice. Mleko se lahko zamenja z vodo.

LS Kutsenko, Krivoy Rog

Bronhitis veliko čebulo drobno nasekljanega, pour sladkorja dobro in pustimo stati 2-3 ur. Pijte ta sok 1 žlica vsak 2 h. Otroci dajejo za sladico žlico. Dva dni kasneje, začne odmakniti sluz. Do konca tedna pozabiti bronhitis.

Zaprtje jedo tešče 200-300 g kuhane pese z sončničnega olja in pitne vode čez dan, v katerem je kuhana slive ali ovsa. Veliko pomoč.

Lydia Dolgopolov, Severodonetsk

Bronhitis rešetke črna redkev in iztisnite sok skozi Gaza. Zmešamo tudi 1 liter soka 400 g tekočega medu in pijačo. Odmerek: 2 žlici pred obroki in pred spanjem ponoči.

Sesekljano redkev, potekal v pekač in potresemo s sladkorjem. Pečemo v pečici 2 uri. Strain tekočega odteka v steklenici. Odmerek: 2 žlički 3-4 krat na dan pred obroki in ponoči pred spanjem.

Alexander Derevschikov, mangana

Bronhitis kažejo uporabiti očiščenje sluzi (klistir), brez mleka in mlečnih izdelkov hrane, škrobna, hladno in močno vroče. Temu se doda 3 g limona +150 hrena korenin. Zmleti in shranite v hladilniku, da na konici žličko vsako jutro na prazen želodec, ne piti, in pogoltniti slino. No, pred tem, da vdihovanje olja: nepopolna žlica sončničnega olja, da se z usti in skozi zobe za 15-20 minut, nato izpljunite v umivalnik in takoj izpirati, saj (ne pogoltniti!) obstaja veliko mikrobov, je mlečno bela.

Raisa Trofimova, Yellow Waters

Bronhitis. Ko je moj sin je imel slab kašelj, storim za noč stisne maščobe (kozji maščobe). Blue papir (lahko zajema od računalnika) širijo s slanino na nekaj toplega (nad štedilnik) in pokapajte z malo alkohola. Vročina dajanje na prsih in hrbtu, pokrita s povoščeno platno in zaviti nekaj toplo otrok.

Poleg tega, ko kašelj sin dobimo suh sirup (prodaja v lekarnah).

Olga Lopushanska, Ternopil

Če potrebujete zelo močan bronhitis pri vas sopenje piti jutranji urin 1/2 skodelice med 5-6 uro zjutraj in ponoči, če je koza maščobe, zbadanje v prsih in zaviti sami. Lahko piti propolis.

Kašelj: suho barvno bezgov varijo kot čaj, dal v kozarec vrele vode in 1 TSP med. Pijejo brez odmerjanju - okusno in zdravo.

Vera Saveleva, str. Dmitrovka



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bronhitis povezava z imuniteteBronhitis povezava z imunitete
Simptomi bronhitisa pri odraslihSimptomi bronhitisa pri odraslih
Simptomi bronhitis pri otrocihSimptomi bronhitis pri otrocih
Kako za zdravljenje bronhitisa pri odraslihKako za zdravljenje bronhitisa pri odraslih
Kot za zdravljenje bronhitisaKot za zdravljenje bronhitisa
Antibiotiki za bronhitisAntibiotiki za bronhitis
Bronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašeljBronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašelj
Zdravljenje bronhitisaZdravljenje bronhitisa
Bronhitis Zdravljenje folk pravna sredstvaBronhitis Zdravljenje folk pravna sredstva
Proti bronhitis in prehladProti bronhitis in prehlad
» » » » Bronhitis: folk pravna sredstva in dom zdravljenje. recepti