slv.ungurury.ru

Bronhitis izginila. Svojega Odrešenika - ROOT Polemonium caeruleum

Pozdravljeni, dragi "babica"!

Hočem ti povedati, kako sem dobil kronični bronhitis z astmatično komponento.

Torej, ko sem bil star 32 let, sem imela prehlad, vendar ne pripisujejo nobenega pomena. Kot rezultat, sem začel kašljati, mesec dni kasneje sem začel dušiti, in sčasoma je postalo tako težko dihati, sem moral iti v bolnišnico. Diagnozo - bronhitis z astmatično komponento.

Dolga obravnavajo stalno sem nadzorovane antibiotiki storiti bronhoskopije, vendar izboljšanja ni bilo. Potem sem zapustil bolnišnico in se odločili, da je treba z njo folk pravna sredstva. Po pregledu zdravilne lastnosti različnih rastlin, izbral cianoza modro. Kupil od zeliščarji njene posušene korenine, je začel pripravljati, v skladu z navodili, kurativno infuzijo in piti. Ne verjamem, ampak na tretji dan uporabe mojih bronhijev začnejo odmikati sluz tako močno, da me je bilo strah. Po 2 tednih je moj stanje bistveno izboljšalo, in po 2 mesecih sem bil popolnoma zdrav.

Za pripravo infuzije mora biti 1 žlica cianozo zdrobljeni koren pour kozarec vrele vode in po ohladitvi filter. Vzemi za 1 žlico 3-5 krat na dan po obroku. To infundiranje ne le odstrani iz bronhitisa, temveč tudi občutno izboljša zdravje in katar zgornjega respiratornega in pljučno tuberkulozo. Torej vsi, ki imajo podobne težave, svetujem, da se obravnavajo cianoza. Si o tem, zagotavljam vam ne bo žal.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašeljBronhitis ali kako se znebiti sluzi v kronični kašelj
Bronhitis Zdravljenje folk pravna sredstvaBronhitis Zdravljenje folk pravna sredstva
Ljudska metoda, ki se ukvarjajo z močnim kašljemLjudska metoda, ki se ukvarjajo z močnim kašljem
Kronični bronhitis z astmatično komponentoKronični bronhitis z astmatično komponento
Zdravilnih rastlin cianoza modraZdravilnih rastlin cianoza modra
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Da bi zmanjšali kislost zelja ELA, bronhitis SAME bezgov premagalDa bi zmanjšali kislost zelja ELA, bronhitis SAME bezgov premagal
Po prejemu infuzijami analiz so pokazali izboljšanjePo prejemu infuzijami analiz so pokazali izboljšanje
Izvleček iz grozdnih pečk me je rešil pred hematomovIzvleček iz grozdnih pečk me je rešil pred hematomov
SAMO OD želodec MEDICINE slabega, nevritis SAME omet premagalSAMO OD želodec MEDICINE slabega, nevritis SAME omet premagal
» » » » Bronhitis izginila. Svojega Odrešenika - ROOT Polemonium caeruleum