slv.ungurury.ru

Velika je moč v lastne sile!

Pozdravljeni, "babica!" Pišem vsem vedeti o moji zdravljenje tuberkuloze legkih.Mne 34 let. Sem zdravnik po poklicu, in da bom lahko prevzamejo nadzor nad njihovo zdravje. Vendar, žal, nisem opazil, da je prikradla do mene grozno bolezen. Polovica obravnavajo tubdispansere ampak od drog začel tekmo jeter in trebušne slinavke, in zahrbtne tubercle bacillus in ni hotel zapustiti svoje telo. Bilo je zelo težko. In potem sem se odločila, da je treba obravnavati s folk sredstvami.Pervy mesec gostil mešanico limone česen. Seseklja 300 g olupljenih česna in 1 kg limon brez semen, mešani in damo v hladilnik za shranjevanje. Vsak dan vzamem 1 žlico 2-3 krat na dan za 20 minut pred jedjo. To ubija tubercle bacillus. Druga Vzemite 1 žlica 3-krat na dan ribjega olja in pil 500 ml na dan ječmen raka brozge (steklo izperemo ječmen grain 1 liter vode, zavreli in kuhani za 30 minut. Z ognja, filtra in kuhanim brozge na 3-5 rakov. sem pil ohlajeno). Prav tako sem se potrudil, da bi moja prehrana je bogata s proteini, maščobami. Jesti meso, slanino, jajca, stopljeno maslo, jajca, ovseni kosmiči, čebulo, česen, lubenica, rdeča pesa, limone, praženi hruške, grozdje, zelje, medu in morkov.No najbolj pomembno - je dobrodošla infuzijo Samos. Naj se postavi v termo 1 žličko nasekljana zelišča, vlijemo 2,5 litra vrele vode in napolni 15 minut. Strain infuzijo in raztopimo v 1 TSP medu in domače maslo. Hot pijača 1 steklo v majhnih požirkih pred ali po obroku. Čez dan, piti 3-5 skodelice. Vzel sem to pomeni na mesec, nato pa je odmor za 10 dni in pitne znova ponavljajoče infuzij. Po prvih treh tednih po začetku kašelj sluz, in šest mesecev kasneje, kot je prikazano z rentgenskim slikanjem, so tuberkuloza le majhne brazgotine na pljučih. Sedaj sem popolnoma zdrav. In Samos pomagal otrokom ozdravljenim od bronhitis in kashlya.Udivitelnaya je trava! Obdelan njo in Bog ti podeli zdravje, dobri ljudje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako je TB?Kako je TB?
Kaj in kako zdraviti ječmen?!Kaj in kako zdraviti ječmen?!
Fibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstraniteFibrom nodularne sem imel: molitev in decoction zelišč, da ga odstranite
Utrjene za vedno jod, soda in voda!Utrjene za vedno jod, soda in voda!
Bitch vime (hidradenitis) PRED šmarnice ne bo statiBitch vime (hidradenitis) PRED šmarnice ne bo stati
To pomeni, da moj vnuk pomoč: Bog, ki je vložila ZDRAVJE IN VASTo pomeni, da moj vnuk pomoč: Bog, ki je vložila ZDRAVJE IN VAS
Vnetje trebušne slinavkeVnetje trebušne slinavke
Vnetje trebušne slinavke (pankreatitis)Vnetje trebušne slinavke (pankreatitis)
Sick žolčnika in jeter? No, pa jih zdravijoSick žolčnika in jeter? No, pa jih zdravijo
Poskusite, ne bo vam žal. Dispneja exactly'll mojsterPoskusite, ne bo vam žal. Dispneja exactly'll mojster
» » » » Velika je moč v lastne sile!