slv.ungurury.ru

Pozabil sem o astmi za vedno

Ko sem bil star 30 let, sem začel mučiti napade astme, ki se pojavijo kot reakcija na zdravila, prahu, zrn in hladno. Prvič, ko sem se začel dušiti po cepljenju proti tetanusu. Od takrat, ko je mraz ulova, pride do slabega bronhitis ali pljučnica in napade astme. Zdravniki so mi odvajajo vse vrste za astmo zdravil, sem jih sprejel, vendar ne pokidala.V astmo enkrat zbolel za pljučnico v letu 1991 in, kot ponavadi, vsak večer, ki trpijo zaradi astme. Je ležala v bolnišnici 3 tedne, vnetje pozdraviti, vendar težko dihanje ni ustavil. Zdravnik o tem ni rekel nič, in delijo moj problem z eno babico, ki je potekala tudi stalno lechenie.Ona sem pozorno poslušal, nato pa je dejal, da v njegovem času, predolgo trpi zaradi astme, vendar še vedno vrniti. Ji je pomagal spopadati z zubrovka bolezen travo v. Morate 2 žlici sesekljan zelišča prelijemo 0,5 litrov vodke, vztrajajo 2 tedna in pijačo 1 žlico tinkture 3-krat dnevno 30 minut pred jedjo. Vzel sem ji 0,5 litra in o astmi vedno pozabljen.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Astma - vzroki, simptomi in zdravljenjeAstma - vzroki, simptomi in zdravljenje
Salvation astmoSalvation astmo
Poklicna astma pri ljudehPoklicna astma pri ljudeh
Zdravljenje z antibiotiki v zgodnjem otroštvu ogroža razvoj astmeZdravljenje z antibiotiki v zgodnjem otroštvu ogroža razvoj astme
Zdravljenje astme s pomočjo zlatih laskovZdravljenje astme s pomočjo zlatih laskov
Bronhialna astma pri dojenčkih: vzroki, simptomi, poslabšanjeBronhialna astma pri dojenčkih: vzroki, simptomi, poslabšanje
Zdravljenje astme tradicionalnih metodZdravljenje astme tradicionalnih metod
Zdravljenje notranjih metod astmeZdravljenje notranjih metod astme
Folk zdravljenje astmeFolk zdravljenje astme
Tradicionalni zdravljenja za astmoTradicionalni zdravljenja za astmo
» » » » Pozabil sem o astmi za vedno