slv.ungurury.ru

VEČ KOT 30 LET astme pesters: da svojo tame, da je tisto, kar je

Pozdravljeni, "babica!" Povedal ti bom o tem, kako ukrotiti bronhialne astmu.Stradala bolezni s 25 let (zdaj sem 60). Dolga zdravijo z zdravili, vendar je relief je bil kratkotrajen, in tudi dodal, da je astma cel kup bolezni. Listina trpijo, sem se odločil za resno obravnavanje bolezni. Po skrbno preučevanje recepti tradicionalne medicine priporoča za zdravljenje bronhialne astme, sem se odločil, kaj me je primerna, in začeli jih uporabljajo eno po drugim.Snachala sem mešati z 200 g medu, svežega soka aloe, rastlinsko olje, vodko in dala mešanico 1 žlica. l. 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Po končani svojo sprejem, napolnjeno v 700 ml belega vina 20 g naravnega zdrobljenega veliki oman korenine in pustimo stati en dan. Občasno pretresti. Končni tinkture, vzemite 1 žlica 3-krat na dan za pol ure pred obroki. Po tem, sem kupil v lekarni paket trave omele, začele priprave od nje, v skladu z navodili, infuzijo in piti. Ko omele je končalo, zmešamo z 700 ml "Kagor" vina, medu, 300 g, 250 ml svežega soka aloe in je zmes pred zaprtje 1 žlico 30 minut pred obroki. Po uporabi teh orodij imam astmo napadi prenehali. V jeseni 2008, so se začeli decoction črk. Večer zlijemo v emajl lonec 0,5 litra vode 2 žlici nasekljana zelišča, zavre in kuhano 5-7 minut na majhnem ognju, in nato izbral off ponev z vročino, se toplota pritegnjen in pustimo stati čez noč. Videl jutro filter in 150 ml juhe 3 krat dnevno 30 minut pred obrokom za mesyatsa.Teper astmo niso excruciates. Če bo nekdo prišel prav po mojih izkušnjah, bom zelo rada.A zdaj želeli vprašati bralcem časopisa, da bi me poslali na zdravljenje vaskularne distonijo trave resja. Vsi stroški plačani.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Folk zdravljenje astmeFolk zdravljenje astme
Recepti tradicionalne medicine za zdravjeRecepti tradicionalne medicine za zdravje
Recept za dvig hemoglobina od terapevtaRecept za dvig hemoglobina od terapevta
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Zdravljenje skleroderma: Nasveti fitoterapevtaZdravljenje skleroderma: Nasveti fitoterapevta
To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;
Gastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnaliGastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnali
Iz jeter hemangiome rešiti konjak, Aloe, zbirko zelišč in meduIz jeter hemangiome rešiti konjak, Aloe, zbirko zelišč in medu
Healing, odlične pijače drugačenHealing, odlične pijače drugačen
Pripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOVPripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOV
» » » » VEČ KOT 30 LET astme pesters: da svojo tame, da je tisto, kar je