slv.ungurury.ru

Želim več povedal, kot so astma UPRAVLJA pomiritev

Pozdravljeni, "babica!" Želim govoriti podrobneje o odpravi bronhialne astmy.Tak tukaj, bronhialno astmo, sem trpel od 25 let (zdaj sem 57). Dolga zdravijo z zdravili, vendar je olajšava je bila kratkotrajna. Listina trpijo, sem se odločil, da se uporabljajo za odpravo receptih bolezni tradicionalne medicine. Sem najprej zmešamo z 200 g medu, svežega soka aloe, maslo, narežemo na majhne kocke, in ob žlico pivo mešanica 1 3-krat dnevno 30 minut pred obrokom (moj mož uporablja ta recept za zdravljenje želodčne razjede, ki pa je vzel vse komponente 400 g). Po končani svojo sprejem, napolnjeno v 700 ml belega vina 20 g naravnega zdrobljenega veliki oman korenine in pustimo stati en dan. Občasno vzbaltyvala.Gotovuyu infuzija traja 1 žlica 3-krat na dan za pol ure pred obroki. Po tem, sem kupil v lekarni paket trave omele, začele priprave od nje, v skladu z navodili, infuzijo in piti. Ko omele je končalo, zmešamo z 700 ml "Kagor" vina, medu, 300 g, 250 ml svežega soka aloe in je zmes pred zaprtje 1 žlico 30 minut pred obroki. Ustavil sem se napadi težkega dihanja. V jeseni leta 2008, je vzel juho črke. Večer zlijemo v emajl lonec 0,5 litra vode 2 žlici nasekljana zelišča, pripeljal do vrenja in kuhano 5-7 minut na majhnem ognju, in nato izbral off ponev z ognja, pritegnjen in pustimo stati čez noč. Zjutraj in žago filter 150 ml, 3-krat dnevno 30 minut pred obrokom za en mesec. Več astma me muchaet.A to pomeni mirno kašelj. Fry na suhi ponvi do rjavega lončka sladkorja in ga zmešamo z 0,5 litra vode in nato odstranimo posodo z ognja. Dodaj sveže iztisnjen sok od 1 limone, 1 žlica Lahko medu, ponovno dobro premešamo in ob žlica drog 1 3-krat dnevno 30 minut pred obroki. Zelo rad svoje otroke.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Preprostost metode je prazna nobenih presenečenj, prostate, moški, čistijoPreprostost metode je prazna nobenih presenečenj, prostate, moški, čistijo
Pomagala odstraniti ascitesa in pomiritev miokarditisPomagala odstraniti ascitesa in pomiritev miokarditis
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Materničnega fibroida zdravljenjeMaterničnega fibroida zdravljenje
To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;To je tisto, kar vas bo zdraviti pri diagnozi & laquo; gastritis & raquo;
Iz jeter hemangiome rešiti konjak, Aloe, zbirko zelišč in meduIz jeter hemangiome rešiti konjak, Aloe, zbirko zelišč in medu
Sprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetjeSprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetje
Healing, odlične pijače drugačenHealing, odlične pijače drugačen
Pripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOVPripravljeni ponuditi ZNANJE: NEKAJ BESED O KARDIOLOGOV
Ne rvis, srce iz prsi - srčne bolečine, pojdi stran!Ne rvis, srce iz prsi - srčne bolečine, pojdi stran!
» » » » Želim več povedal, kot so astma UPRAVLJA pomiritev