slv.ungurury.ru

Je mučil s astmo ME 10 LET. Na srečo, NE MORE NAPADI

Pozdravljeni, "babica!"

Hočem ti povedati, kako sem dobil bronhialno astmo, kot tudi delež nekaj več, dokazane izkušnje, celjenje recepti.

Astmo je doživel 10 let, od tega 6 ni pustil z inhalatorjem. Kot samo ne zdravimo, je bilo vse zaman. In nekako ena ženska mi je svetoval, da v lekarni, da je treba zdraviti z amoniakom.

In potem v ponedeljek, sem opravil spremembo (prodajalec upravlja), in v torek zjutraj je začelo zdravljenje. Sem vzel amoniak, jo ločimo z 2-3 kapljicah v 50 ml vrele vode ali vročega mleka, temeljito stresamo pred uporabo, za dni, skoraj brez prekinitve med izdelavo tehnike. Kmalu sem začel bronhialne obilno sprosti izmečka, sluz, gnoj, in sem se počutil veliko olajšanje. Ampak, kljub temu, da so napadi ustavil, sem videl, medtem ko amoniak. Več astma, sama ni videti, vendar z amoniakom, ne bom zapustil. Dejstvo, da redno vdihavanje njeno paro pomaga hitro premagati hladno, prehlad in celo gripo.

To orodje pomaga pri nič kislost želodčnega soka. Da bi jo normalizacijo, je treba iztrgati mlade poganjke ali peclji mladi listi vse grozdje, ki jih žvečiti, požiranje sline in pljunil ven torto. vse to 2-krat prežvečena sem na dan, vse do jeseni in je zelo zadovoljna z rezultatom.

Če zaskrbljen razpoke v kotih ust, mora biti prvi dan, pour kozarec vrele vode 3 svežih listih lila, po 40 minutah, sev in pijačo infuzijo 2-krat čez dan. Na drugi dan, ponovite postopek, vendar imajo infuzijo s 6 listov. Kmalu razpoke zdraviti.

Obravnavajo in izterja. Želim vam vso srečo.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prva pomoč za zastrupitev z amoniakomPrva pomoč za zastrupitev z amoniakom
Zdravstvena nega procesa v bronhialno astmoZdravstvena nega procesa v bronhialno astmo
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Za potegavščina vnukinja preklinjanja, pa vendar je postalo moja rešitev;Za potegavščina vnukinja preklinjanja, pa vendar je postalo moja rešitev;
Utrjevanje ne prinaša škode, ona nosi bolezenUtrjevanje ne prinaša škode, ona nosi bolezen
Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!
Tumorji niTumorji ni
Hočem ti povedati, kako premagati raka grdoHočem ti povedati, kako premagati raka grdo
Izkušnje potrjujejo znano - masaža z mletje zdraviIzkušnje potrjujejo znano - masaža z mletje zdravi
SAMA odpraviti nadkoly Bone: svoje izkušnje, da bi poskušali pojasniti vseSAMA odpraviti nadkoly Bone: svoje izkušnje, da bi poskušali pojasniti vse
» » » » Je mučil s astmo ME 10 LET. Na srečo, NE MORE NAPADI