slv.ungurury.ru

KAKO LAHKO spopadanje z astmo in kašelj kot suha pomiritev

Pozdravljeni, dragi "babica"! Želim deliti recepte, ki so že pomagali več kot eno cheloveku.Etot preprost način, da bi v času, ko je moja babica, da se znebite astmo. Treba je odstraniti vse drobovino iz sveže zaklanih piščancev in obdelan v naglici, jih postaviti na prsni koš ležečega bolnika, blizu grlu, karkoli pod njimi z dajanjem in hitro prekrita z celofan. Top toplo. Pustite na telo tako dolgo, kot je toplota in dokler bolnik ne more tolerirati. Po nekaj zdravljenja je občutek pekoč občutek, kot da vleče nekaj od znotraj. Moja mama je Ti paketi babica 1-2 krat na teden. Na splošno za celotno zdravljenje je priporočljivo, da 12 tretmajev, ampak njena babica z astmo teče dovolj in 8, da se pozabi na "prvo pomoč", tablete in ingalyatorah.Kogda suha, boj proti grlu kašelj ne spi, kuhamo večer v enotno mediju 4-5 krompir, da jih v gazo, ki so razporejeni na mizo, naj se ohladi malo, nato pa nežno odložil krompir, zaviti robove gaze v obliki ovojnice na velikost prsi in strani, ki bo v stiku s telesom, pour 1-2 žlici vodka. Mazanje območje TSP bronhijev 1 medu in ležala na vrhu gaze vrečko s krompirjem. Sveženj in leže v obkladek 1-2 uri. Po odstranitvi nositi toplo pižamo in šel spat. Dovolj je, da se izvede postopek 3-5 noči zapored, v celoti vyzdorovet.Moya mati - sladkorno bolezen. krvnega sladkorja ohranja normalno infuzijo nageljnove žbice (začimba). To bi moralo biti 50 kosov gvozdichek pour 1 liter vrele vode, vztrajajo, za 4 dni na toplem, sev in sprejmejo 1/3 stogrammovoy kozarcev 3-krat dnevno za 20-30 minut pred edy.Vsego dobro okrevajo. ">

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Golden usu kowtow: materino znamenje odstraniti to pomagalo!Golden usu kowtow: materino znamenje odstraniti to pomagalo!
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Pomeni neprijetno, vendar učinkovitoPomeni neprijetno, vendar učinkovito
Za zdravilne sgoditsya & laquo; živi & raquo; in & laquo; mrtvih & raquo; debelejša…Za zdravilne sgoditsya & laquo; živi & raquo; in & laquo; mrtvih & raquo; debelejša…
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!
Goni gangrene stran od telesa!Goni gangrene stran od telesa!
Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!Ročno delo znova: Še enkrat, sem popolnoma zdrav!
Toda to zdravilo - od kontrakturToda to zdravilo - od kontraktur
Sok iz Roka bo - vedno pozabi astmoSok iz Roka bo - vedno pozabi astmo
» » » » KAKO LAHKO spopadanje z astmo in kašelj kot suha pomiritev