slv.ungurury.ru

Toda to zdravilo - od kontraktur

Pozdravljeni, "Babica!« Želim deliti z bralci časopisa učinkovito zdravljenje recept kontraktura Dyupyuitrena.Dva sem izkoristiti zdravijo zaradi bolezni, dokler se povsem po naključju leta 2001 nisem srečal terapevta Izabella Georgievna Chuvashova. Ona nesebično deliti z mano obravnavo na recept. Mislim, da bi moral biti seznanjen z vsem, ki trpijo zaradi te bolezni. Bog pripravljen, je še vedno nekdo pomaga obnoviti enako kot takrat pomagal mne.Itak, za pripravo terapevtskega medicine bodo potrebovali 75 ml destilirane vode, steklenica 50% "Dimexidum" 4 viale "Analgin" in 2% "Novocain "in 1 cev" hidrokortizon ". Vse sestavine premešamo, dokler gladko in s tem pretlačimo na dan, da bi obolelega uda 1,5-2 ur stiskanje. Po njeni odstranitvi 12 urah ni umije roke z vodo in 24 ur - s tem zdravilom mylom.Ya pripravljena pri 0,5 litrsko posodo, v njej prepojene bombažne tkanine, pritisnemo in ovije okoli roke. Ona zaviti v celofan izolirana in pri 2 uri. Izdelano v enem dnevu, 20 takih postopkov. zravnal sem prsti ustavil boli roko, na splošno, sem pozabil kontrakture.Spasibo Isabella Georgievne. Bog ne daj, da ni zbolijo in živel več let. Enako želim vsem bralcem "babica"!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Miome sedem tednov je: to je, kako sem jo mučileMiome sedem tednov je: to je, kako sem jo mučile
Utrjene za vedno jod, soda in voda!Utrjene za vedno jod, soda in voda!
Ko ekcem pogumno rub mazilo TELOKo ekcem pogumno rub mazilo TELO
Roka - za herpesRoka - za herpes
Luskavica je strah tega mazila, njen recept je koristno za vasLuskavica je strah tega mazila, njen recept je koristno za vas
Za zdravilne sgoditsya & laquo; živi & raquo; in & laquo; mrtvih & raquo; debelejša…Za zdravilne sgoditsya & laquo; živi & raquo; in & laquo; mrtvih & raquo; debelejša…
Osteomielitis iz kostnega torto, Put kmaluOsteomielitis iz kostnega torto, Put kmalu
Masaža, blato in medu - celulit bodo izginileMasaža, blato in medu - celulit bodo izginile
Sami udi zjutraj hit - način, da prežene starostSami udi zjutraj hit - način, da prežene starost
Recept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogoRecept mazilo & laquo; Babica & raquo; našel. Moj mož je shranjeno svojo nogo
» » » » Toda to zdravilo - od kontraktur