slv.ungurury.ru

Kontraktura izogniti: bend prste iztegovalke

Pozdravljeni, "babica!" Želim vam povedati, kako ravnati z kontraktura Dyupyuitrena.Mne staro že 83 let, in moji prsti v redu bend. In vse to je posledica dejstva, da je po 60 letih, vsako jutro sem jih razvili boleče, upogibanje in ravnanje navzgor, dokler ne postanejo neveljavna teplymi.Ya 2 skupina druge svetovne vojne, vendar ne grem k zdravniki. Grem samo takrat, ko zares poljubil, ko so občutili vojne leta preživel v strelskih jarkih. Konec koncev, sem še vedno je telo razbijejo. Poleg tega sem utrpela dva poškodbe in hlapljivih revmatične noge. Zato sem poskušal sam ohranja v dobrem stanju, gre vsako jutro, še vedno leži v postelji, ki je namenjen, da se zaračuna.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ekcem tam? Ukrepajte: Naredite mazilo iz olja in žveplaEkcem tam? Ukrepajte: Naredite mazilo iz olja in žvepla
BOLEČINE izrastkov? Te muke PRENEHA žolč nad ščuka ribBOLEČINE izrastkov? Te muke PRENEHA žolč nad ščuka rib
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Alkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravilAlkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravil
Kako bi nazaj na normalno črevoKako bi nazaj na normalno črevo
Zaprtje zelje odpravlja vre - uporabljamo česenZaprtje zelje odpravlja vre - uporabljamo česen
Moja izkušnja seveda, je majhna, vendar vem, kako bi vzpostavila vretenaMoja izkušnja seveda, je majhna, vendar vem, kako bi vzpostavila vretena
Vsi ljudje ne želijo, da zbolijo in hipertenzija premagati!Vsi ljudje ne želijo, da zbolijo in hipertenzija premagati!
Bolečino po kapiBolečino po kapi
Čeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIMČeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIM
» » » » Kontraktura izogniti: bend prste iztegovalke