slv.ungurury.ru

Otopelost mož premagal. Jaz ravnati, da mu je pomagal kreda

Pozdravljeni, dragi "babica"! Pester njen mož odrevenelost v rokah in nogah. Dolgo časa je utrpela, in nato kupil v trgovini prometa belo kredo v prahu, nato pa mešamo 1 TSP je 150-200 ml vode in vzel odmerek na tešče zjutraj in zvečer pred spanjem. Pozitiven rezultat je prišel po prvem tednu jemanja denarja, ampak njen mož pil njegovo mesec. Sedaj je vse v redu.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Ne skrivam ničesar - od garje poznate recept!Ne skrivam ničesar - od garje poznate recept!
Demodikoz Ko sem zbolel, je premagal zahrbten pršiceDemodikoz Ko sem zbolel, je premagal zahrbten pršice
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Gastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnaliGastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnali
50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe
Alkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravilAlkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravil
Težave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejemaTežave z črevesju ne vem, ker je voda redno sprejema
ČE pritisk normalizira - tinitus NE BO pesterČE pritisk normalizira - tinitus NE BO pester
SRCE bolečine - ZMES tinkture lekarnaSRCE bolečine - ZMES tinkture lekarna
» » » » Otopelost mož premagal. Jaz ravnati, da mu je pomagal kreda