slv.ungurury.ru

Pomagal IZ repinca listov sok in piščanca popka prahu

Pozdravljeni, "babica!"

Želim deliti izkušnje cistično izločanja.

Cist me je dolgo mučil, nato pa sem začel seseklja sveže oprane liste repinca, iztisnite od zmešajte sok in se za 1 žlico 3-krat na dan za pol ure pred obroki.

Poleg tega, piščanec želodčkov odstranjeni iz filma, da se posuši, zmleti v kavni mlinček in zjutraj na tešče, da bi 1 TSP Ta prašek. Po mesecu dni zdravljenja, kot ultrazvoku pokazala ciste ni več.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vaginalne ciste zdravljenje folk pravna sredstvaVaginalne ciste zdravljenje folk pravna sredstva
V mesecu 9 cm je cist na jajčnikih več!V mesecu 9 cm je cist na jajčnikih več!
Trava in Roka sok čistijo telo ekcemTrava in Roka sok čistijo telo ekcem
Gastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnaliGastritis s kislostjo nič pomeni, da pregnali
O trebušne slinavke, žleze nekaj besed. Naj bo to telo bo zdravoO trebušne slinavke, žleze nekaj besed. Naj bo to telo bo zdravo
Sprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetjeSprejem juha, brez dvoma, jetra odpravlja vnetje
Če bo čisti kri, postane hitreje ZDRAVOČe bo čisti kri, postane hitreje ZDRAVO
Telo toksini očisti in, hvala bogu, ne zboliteTelo toksini očisti in, hvala bogu, ne zbolite
Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,Čeprav redko MALARIJA MEETS, vendar je ta bolezen se včasih zgodi,
TRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družineTRUST repinca kot zaupanja I, kot tudi vse moje družine
» » » » Pomagal IZ repinca listov sok in piščanca popka prahu