slv.ungurury.ru

Uspešne izkušnje pri zdravljenju tuberkuloze

Pozdravljeni, "Babica!« Želim deliti recept, ki je pomagal moj muzhu.U je imel tuberkulozo na bronhije in pljuča rezistenten proti (se zgodi, ko TB mikrobi postanejo imuni na vsaj dveh zdravil TB zdravljenja), tako da ni nič zdravil pomagal. Nekdo mu je svetoval, da opravijo zdravljenja katrana vodo. To je potrebno v steklenici tri-litrski so vlije 2,5 litra vrele vode, dodamo 0,5 litra brezovega katrana, skoraj hermetično in dal v toplem temnem prostoru za 2 tedna. Nato pokrov luknjo in prelijemo tekočino skozi cev (samo zgornji plasti čist, bo katran usede na dnu). Ta tar pitne vode, 100 ml trikrat na dan. Pijača 3-4 steklenic v vrsti. Nato lahko ponovite jesen. Torej mož in pozdraviti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Zdravljenje z vodo katranZdravljenje z vodo katran
Koristne lastnosti breze katranaKoristne lastnosti breze katrana
Hvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj delitiHvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj deliti
Ahearn-propolisnoe izpiranje zobobolAhearn-propolisnoe izpiranje zobobol
Vas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobeVas, dragi prijatelji povem, kot ženske odstraniti tegobe
Golden usu kowtow: materino znamenje odstraniti to pomagalo!Golden usu kowtow: materino znamenje odstraniti to pomagalo!
Roka - za herpesRoka - za herpes
Vijolična črnilo odvzeti uporabljena IVijolična črnilo odvzeti uporabljena I
ČE moti psoriaze - To mazilo, prijatelji, ZA VASČE moti psoriaze - To mazilo, prijatelji, ZA VAS
Težava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelinTežava je bila, in sem bil, odpeljal črvi pelin
» » » » Uspešne izkušnje pri zdravljenju tuberkuloze