slv.ungurury.ru

Brat spet pridobila moč. Njegova smola ozdravi!

Pozdravljeni, "Babica!« Je v svojem pismu, hočem ti povedati, kako sem rešil brata. Mislim, da je to recept bo pomagal v težavah eksudativne plevritom.Lezhal brata v bolnišnici, je bil enostavno 2-krat na mesec črpa tekočino, vendar izboljšanja ni bilo. Brat je bil skoraj nepremična, ko je bil odpuščen domov. On ni mogel jesti in samo pil čaj iz šipkov. Takrat se mi je za zdravljenje svojega breza katran, ki ga lahko kupite v lekarni. Prvi brat ga pil 1 TSP sestanek z vodo. Ampak, očitno, da je velika doza za telo, saj po vsakem pitju žlico katrana z bratom začela bruhanje. Odločili smo se, da se zmanjša odmerek. Brat je začel piti 10-15 kapljic katran 1-krat na dan, zjutraj na prazen želodec. Vzamem zdravila za en teden. Hkrati nisem jedel ničesar. Tekočina v pljučih prenehala pridobiti! Tako brat vylechilsya.Srazu želeli opozoriti, da je pitje brezov katran potrebujejo 7-8 dni, je ni več priporočljivo. Ko končate zdravljenje s katranom, začnejo piti mleko na tešče zjutraj, da odstopi od strupov ledvic in toksinov. Pijte mora biti 3-4 dni, je tudi opazovanje z gladovno stavko. Mislim, da ta metoda ne more samo pozdravi plevritis, ampak tudi pljučnega raka. Glavna stvar je, da verjame v uspeh in ne obupajte prehitro.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Tar breza - uporaba v notranjostiTar breza - uporaba v notranjosti
Tar od parazitovTar od parazitov
Koristne lastnosti breze katranaKoristne lastnosti breze katrana
Tradicionalni recepti zdravljenje breze katranaTradicionalni recepti zdravljenje breze katrana
Zdravilne lastnosti breze katranaZdravilne lastnosti breze katrana
Tar breza: zdravljenje, uporaba aktivnega receptiTar breza: zdravljenje, uporaba aktivnega recepti
Povej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčevPovej mi, da fantje, kako sem zdravljenje krčev
Kmet-korenine pomaga odstraniti miome, in spet sem lahko postala matiKmet-korenine pomaga odstraniti miome, in spet sem lahko postala mati
KO OBROK ZAPRTO Navesti, & laquo; babica & raquo; nastaviti svojih vrečko zaKO OBROK ZAPRTO Navesti, & laquo; babica & raquo; nastaviti svojih vrečko za
Vnetje žolčnika odstrani breza katranVnetje žolčnika odstrani breza katran
» » » » Brat spet pridobila moč. Njegova smola ozdravi!