slv.ungurury.ru

Zdravnik mi je predpisal injekcije, in spet začel bend svoj prst

Pozdravljeni, "Babica!« Sem že govoril o zdravljenju kontrakture Dupuytrenove. Zdaj, želim pojasniti, tukaj retsept.Tak. Ko sem se ustavil, da bend prst. To je postal njegov masažo, uporabo tople obkladke iz mineralnih voskov, vendar ni nič pomagalo. Zato sem utrpela 4 mesece. Potem sem šla v sanatorij. Tam terapevt ugotovljeno diagnozo - Dupuytrenove kontrakture - in imenoval injekcijo "Apizartron" (raztopina v ampulah, izvleček čebeljega strupa) shemi. Obstaja tudi mazilo "Apizartron," vendar učinkovitih posnetkov. Vnesite zdravilo dnevno pod kožo od prstov sklepov, ki sega od 1 cm 3 do 5 cm 3, nato pa v obratnem vrstnem redu. Že na dan 8. prst sem začel bend. Ker je minilo, da je čas za 9 let. Bolj me kontraktura bespokoila.Esli nekdo želi slediti moje izkušnje, vam svetujem, da se najprej posvetujejo s svojim zdravnikom in se prepričajte, da opravijo preizkus na toleranco čebel yada.Vot in vse, kar sem želel povedati. Bilo vse dobro!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Ne skrivam ničesar - od garje poznate recept!Ne skrivam ničesar - od garje poznate recept!
Če sovražnik ne obupajte - uničujeČe sovražnik ne obupajte - uničuje
Kako se spopasti z CrimesKako se spopasti z Crimes
Pomagal preprečiti magnet zdravljenje gangrenePomagal preprečiti magnet zdravljenje gangrene
Tu in boj z WenTu in boj z Wen
50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe
Godrnjav zgagaGodrnjav zgaga
Amputacija sem lahko, da se shranijoAmputacija sem lahko, da se shranijo
Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!
» » » » Zdravnik mi je predpisal injekcije, in spet začel bend svoj prst