slv.ungurury.ru

Kot moja babica vrniti zaradi malarije

Moja babica je zbolel za malarijo leta 1934. Že umrl, ker ni nič pomagalo. In potem smo morali porabiti ljudi, ki so bili sprejeti za bazar loncev in posod. Babice oče jih v kaj, vendar je opozoril, da je hči umre zaradi malarije. Človek je rekel očetu: "Ne skrbi. Če je pred zjutraj in umre, se bo v živo ".Rano jutro, ko so vsi spali, mož je šel na vrt in izkopali glineni sivo žabo. Ona je zavit v krpo in ga dal pod prsi srajco babičine. Frog noč je bila tiho, nato pa je začela jokati. Sedela je v krpo 2 ali 3 dni in je umrl. Malarije izginil skupaj z njim. Moja babica je živela v '91.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Pomeni neprijetno, vendar učinkovitoPomeni neprijetno, vendar učinkovito
Kaloterapiyu sem se in moja koža je postala voljnaKaloterapiyu sem se in moja koža je postala voljna
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Zdravljenje malarijeZdravljenje malarije
Zelo stare in redke recept zaradi malarijeZelo stare in redke recept zaradi malarije
Drobnjak me naenkrat rešil pred malarijoDrobnjak me naenkrat rešil pred malarijo
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!
» » » Kot moja babica vrniti zaradi malarije