slv.ungurury.ru

Paraliza sem se odločil, da ne obupajte!

Po zastrupitve gob me delno paraliziran. Izbral sem roke in noge, a sem se odločil, da ne obupajte. Začnem premikati s pomočjo blatu, pa tudi za razvoj prste, jih masirajo in upogibanje, brezobzirno časa. moja prizadevanja niso bila zaman. Čez nekaj časa se je začela jesti, nato pa ročaj lahko drži v svojih rokah. Zdaj tukaj imam priložnost, da pišete v "babica" in želim zdravja za ljudi. Hvala bogu!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Trn v očesuTrn v očesu
Hvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj delitiHvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj deliti
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Premagati mastitis bezgov: ne morem skriti IZ VAŠIH IZKUŠENJ ŽENSKPremagati mastitis bezgov: ne morem skriti IZ VAŠIH IZKUŠENJ ŽENSK
Recepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vasRecepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vas
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Zdaj stol je vse v redu!Zdaj stol je vse v redu!
In bo slaba navada našli LOCK PREVOZ MASTERIn bo slaba navada našli LOCK PREVOZ MASTER
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
» » » » Paraliza sem se odločil, da ne obupajte!