slv.ungurury.ru

Naj vas in zdaj poper tinkture na kerozin pomoč

Opisal bom primer življenja. Med vojno, naša soseda Orin, je bil dober babica slabo. Ko je bila stara 50 let. Ona ne more hoditi - so začeli kot bič kumare. Ko pokončna kožo nog z iglami, Orin čutil ničesar. Njena hči Natalia poklical rešilca ​​in poskušal prepričati mamo, da imajo noge treba amputirati, sicer bo umrl. Orin zardel od jeze in dejal: "In kaj je življenje brez noge? Želim umreti z dveh nogah. Pojdi stran! "To je bila volja ispolnili.I Orin prosi Boga, da je bil poslan v smrt, saj je želela, da bi breme svojega moža Fedota. Nekaj ​​dni kasneje je starec hodi v sobo in rekel: - Zdravo, babica! Kaj? Laganje babica odgovori: - Lezhu.- In ne skrbite, boste še vedno pleše, - je rekel starec, se je začela njegova nazaj na vrata počasi premikati. In skoraj na pragu je dejal: - tip polno jar rdečo papriko in zaley svojo kerozina. Stresamo kozarec in mazanje noge. jih izolirajo nato nekaj od ovac ali krzna zajec. - In potem je šel v koridor.V istem trenutku je njen mož vstopil v sobo Fedotov. Orin mu pove: - Daj to dedushku.A Fedot odvrnil: - nisem videl nikogo.Vyshel videti, ampak videl nikogar. In so začeli kuhati in delati čistilnega recept, ta sveti mož. Dnevi 10 ženska premakniti prste, in mesec dni kasneje pa je bil na nogah. Živela je 90 let in se je ves čas na nogah. Sem bil star le 7 let, vendar sem še vedno spomnim, da je moja babica drago sosedku.Etot uporabila recept in očeta. Konec koncev, je od Boga.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!Celostni pristop se uporablja za obraz. Zdaj sem zdrav. Tukaj!
Tablete videl - in ni vitiligo. Hvala za soseda za dobrih nasvetovTablete videl - in ni vitiligo. Hvala za soseda za dobrih nasvetov
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Fant soseda je bil epileptik: črv bolezni tinkture, je pacificiranemFant soseda je bil epileptik: črv bolezni tinkture, je pacificiranem
Ko ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelanKo ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelan
Sin je hipnoza obnovljena je govoril spet normalnoSin je hipnoza obnovljena je govoril spet normalno
Piki čebel - velika moč: babica raka zmagal!Piki čebel - velika moč: babica raka zmagal!
Dan za dnem, leto zmaga raka ljudi na letoDan za dnem, leto zmaga raka ljudi na leto
Dva primera za zdravljenje raka na želodcuDva primera za zdravljenje raka na želodcu
» » » » Naj vas in zdaj poper tinkture na kerozin pomoč