slv.ungurury.ru

Trn v očesu

Moja babica ni videla 10 let - je bila trn v očeh
Torej njena mama izkopal oči v urinu, in zjutraj spere z milom. Ponoči lozhila krpo čez oči, nekaj suhega urin in vezana na očeh.

Čez nekaj časa je moja babica je začela videti silhuete in barv Izbiram. Prav tako sem trenutno izpirati oči z urinom. Lahko bi tudi barve ognjiča ali slez ali janeževih semen, in se veže na očeh.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Glavobol ni nikoli vrnilGlavobol ni nikoli vrnil
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Jaz dabbed na tla, da se znebite odvzameJaz dabbed na tla, da se znebite odvzame
Pomeni neprijetno, vendar učinkovitoPomeni neprijetno, vendar učinkovito
Kaloterapiyu sem se in moja koža je postala voljnaKaloterapiyu sem se in moja koža je postala voljna
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!Ah ja kumare - rešitelj, dobro opravljeno!
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Drobnjak me naenkrat rešil pred malarijoDrobnjak me naenkrat rešil pred malarijo
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!