slv.ungurury.ru

Drobnjak me naenkrat rešil pred malarijo

V težkih letih vojne I, moja mama in sestra živela v Uzbekistanu. In tako se je zgodilo, da je moja sestra zbolela za malarijo. Ne, razen kinina zdravljenje, potem pa ni bilo, vendar je njena uporaba ne prinese olajšanje. Videti te žalosti, lastnik, ki smo jo ene 2 majhna stroka česna, cut vsak na 8 kosov in povedal svoji materi, da grind vsak zob posebej v steklu, tako da ni pojavila sok in česen žganci, da bi mene in mojo sestro v zapestju, nato obvezano s krpo. Pustite za en dan. Če je pečico, počakajte. Ko je nekega dne moja mama slekla krpo, na kraju, kjer je bil povoj pojavil mehur napolnil s črno tekočino. Ta česen potegnil iz krvi vseh boleče. Mama razkuženo iglo in v bližini kožo sam prebodel njeno mehurja. Tekočina tekla. Ne oljenje, da nas je povezana z CETP zapestje s čisto krpo. nam je že na drugi dan malarije pokinula.Vot zgodbo. Jaz bi bil zelo vesel, če je moj recept iz Uzbekistan nekoga pomozhet.y

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Trn v očesuTrn v očesu
Kako se znebiti katarakteKako se znebiti katarakte
Bolečine v nogah materi pestered. Tukaj je, kako to odpraviti svojeBolečine v nogah materi pestered. Tukaj je, kako to odpraviti svoje
Bolečine v hrbtuBolečine v hrbtu
Mnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimiMnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimi
Kako se znebiti ušiKako se znebiti uši
Stisne za zdravljenje hidradenitis pod-Stisne za zdravljenje hidradenitis pod-
Pomeni neprijetno, vendar učinkovitoPomeni neprijetno, vendar učinkovito
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Tropska malarijaTropska malarija
» » » Drobnjak me naenkrat rešil pred malarijo