slv.ungurury.ru

Imam veliko pevskih in ples: plesnih kamni lovili

Pozdravljeni, "babica!" Rad bi opisal primer mojega zhizni.Delo, da sem res radi plešejo in pojejo. Če med hojo v podjetju, vidim, da je bil večer uspešen, ženske prisotne na proslavi, ne ljubosumen - bom plesal z njimi do onemoglosti. In leta 2003, moja žena in jaz so bili povabljeni na poroko na enkrat na štiri, ki so bila izvedena ena za drugo. Sem plesal na njih brez prekinitve. In kaj ti misliš? "Vytantseval" ledvični kamen! Potem je moj zdravnik rekel, da ni bilo nič posebnega o tem. Prej so bili bolniki dal na poseben vagon in se odpeljal čez grbine tresti od Drobovine kamni.Seychas kamnov nimam, in ledvice niso več skrbi. Torej ples, dobri ljudje, za vaše zdravje!

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kaj povzroča ledvične kamneKaj povzroča ledvične kamne
Kaj naj storim, če levo ledvični kamniKaj naj storim, če levo ledvični kamni
Drobljenje kamnov v ledvicahDrobljenje kamnov v ledvicah
Dvorana ples za otroke. Kakšne so prednosti in slabosti?Dvorana ples za otroke. Kakšne so prednosti in slabosti?
Prostatitis lovili dol z Rman tinktureProstatitis lovili dol z Rman tinkture
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Žolčni kamniŽolčni kamni
Žolčnika zadet? Poskusi, da jih vozite samiŽolčnika zadet? Poskusi, da jih vozite sami
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Zelo stare in redke recept zaradi malarijeZelo stare in redke recept zaradi malarije
» » » » Imam veliko pevskih in ples: plesnih kamni lovili