slv.ungurury.ru

V žolčni in ledvični kamni so zdravilni sokovi njihova uničena

Pozdravljeni, "babica!" Rad bi vam povedati, kako sem se soočila z žolčne in ledvične kamne boleznyami.Odnazhdy z ultrazvokom sem bil diagnosticiran s ledvičnih kamnov in žolčnika. Diagnoza zdravnikov - pochechno- in žolčni kamni. In potem zdravniki na voljo za nujno delovanje. Sem zavrnil, se odloči za zdravljenje ljudske metodami.Izbavitsya kamni mi je pomagala ta recept. To je potrebno za mešanje na 85 ml soka sladkorne pese in kumare, korenje 300 ml in nato 1/2 skodelice zmesi pijača sok 3-4-krat na dan. Vsi sokovi morajo biti sveže stisnjen. Poleg tega, I 4-5 krat na dan, da se 1/2 skodelice tople vode s sokom stisnemo v it 1 limone. Kmalu so vsi kamni neboleče ven. Moj največji je bil 4 mm v premeru. Ampak, če so kamni zelo velika, ta metoda je nevarna za uporabo.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Žolčni kamniŽolčni kamni
Zdravljenje žolčni kamni folk pravna sredstvaZdravljenje žolčni kamni folk pravna sredstva
Žolčni kamni in rdeče vino - je mogoče združitiŽolčni kamni in rdeče vino - je mogoče združiti
Žolčni kamni. Simptomi in sestava kamnovŽolčni kamni. Simptomi in sestava kamnov
MIX SOK korenje, pesa in kumareMIX SOK korenje, pesa in kumare
Kako za raztapljanje žolčnih kamnov?Kako za raztapljanje žolčnih kamnov?
Zdravljenje Žolčni kamni in prehranaZdravljenje Žolčni kamni in prehrana
Zdravljenje ljudskih metod Žolčni kamniZdravljenje ljudskih metod Žolčni kamni
Drobljenje kamnov v ledvicahDrobljenje kamnov v ledvicah
Žolčni kamniŽolčni kamni
» » » » V žolčni in ledvični kamni so zdravilni sokovi njihova uničena