slv.ungurury.ru

Decoction korenin divje vrtnice in videli kamni se peljala iz ledvic

Pozdravljeni, "Babica!« Takšno zdravljenje je priporočljivo za vse tiste, ki trpijo zaradi kamnov v pochkah.Zaleyte noč emajl lonec 1 l ključa ali pa tudi vodo za 3-4 rezine divje vrtnice dolžino korenin z mezincem ali prstanec in pustite do jutra. Jutro prinese do vrenja in pustimo vreti 5 minut na majhnem ognju. Pijte celotno decoction do večera. je pitje namesto vode in drugih tekočin. Iste korenine se lahko varijo 2-3 krat. Vzemite decoction vsak dan, ne manjka en dan, za 3 mesece, ali celo več. Koren divje vrtnice, je najbolje, da pospravili spomladi, da Jurija (maj 6) .V času, ko sem bil sedem ledvični kamni na velikost češnje jamo. pil sem decoction divje vrtnice koren od 6. maja do konca leta, nato pa preverite na ultrazvoku. Izkazalo se je, da so ledvice čista in brez kamnov v njih ni. Od takrat se je skoraj 10 let. Večina ledvičnih kamnov niso bespokoili.Vot tako brez bolečin in škode za zdravje, znebim njih. Izkoristite mojih izkušnjah, dobrih ljudi. Juhe boki koren, želja in volja in pomaga pri obnavljanju.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Formula divji cvet vrtniceFormula divji cvet vrtnice
Kako pivo Briar? Čaj in juhe boki.Kako pivo Briar? Čaj in juhe boki.
Koristne lastnosti šipkaKoristne lastnosti šipka
Uporaba divjih korenja semenUporaba divjih korenja semen
Šipek in njene koristne lastnostiŠipek in njene koristne lastnosti
Folk receptov za bolezni jeterFolk receptov za bolezni jeter
Koristne, zdravilne lastnosti koreninKoristne, zdravilne lastnosti korenin
Infuzija za zdravljenje vnetja trebušne slinavkeInfuzija za zdravljenje vnetja trebušne slinavke
Kamni in raztopi bolečin pride!Kamni in raztopi bolečin pride!
Za hitro končati, naj bi kamilični čaj zjutraj pitiZa hitro končati, naj bi kamilični čaj zjutraj piti
» » » » Decoction korenin divje vrtnice in videli kamni se peljala iz ledvic