slv.ungurury.ru

Juha SUNFLOWER PEI, & laquo; Hibiscus & raquo; -tea IN IZ ledvični kamni osvobaja

Pozdravljeni, "babica!"

Tudi tu sem delili svoje znanje.

Nekega dne, medtem ko stoji v vrsti v trgovini, je slišala ženska povedati drugim, da "Hibiscus" čaj ji je pomagal znebiti ledvičnih kamnov. Ko sem prišel domov, sem poklical lekarno, da vidim, če imajo "Hibiscus" čaj. Rekli so mi, da to ni res, in je svetoval naj grem v trgovino, ki potrjuje, da je ta pijača res vožnjo kamne. Vprašanje, kako ga uporabiti, je dejal, da je treba narediti in pijačo, kot običajno čaj. Da so take informacije.

Pomaga odpraviti ledvične kamne in konvencionalno sončnica. Steklo je treba zapolniti zdrobljene korenine v enamelware 3 litre hladne vode, zavremo, kuhamo 5 minut na majhnem ognju, po ohladitvi juho združi v drugo skledo in s preostalim ponev je nazaj v hladilnik. V 2 dneh mora biti postopno pripravljeni piti celotno decoction, je ob pred in po obroku. Ko je pijača, korenine v lonec znova napolni s 3 litre vode, pustimo vreti 10 minut po vrelo juho in pijačo, kot tudi prejšnje. Že tretjič imajo preostale korenine kuhamo 15 minut, nato pa jo lahko vrgel proč. Po 3 deleži brozge pripravi za prejemanje enak vzorec svežih korenin. Uporaba skodelice 6 tako zdrobijo sončnična korenine. Decoction od njih ne samo vozi kamne, ampak tudi normalizira krvni tlak in odpravlja omotica, glavobol in bolečine srca, pomaga izboljšati sluh in vid.

Breza listi znebiti žolčnih kamnov. To bi moralo biti 2 žlici posušimo breze zapusti velikost peni zbrani vzmeti, vlijemo v ENAMELWARE skodelico vrele vode, kuhamo na majhnem ognju, dokler dokler se tekočina obseg zmanjša za polovico, ohladi, nato filtriramo in traja 1 des.l. 3-krat na dan, pol ure pred obroki za 3 mesece.

Revmatizem win borage. 5 g posušenih cvetov ali 10 g posušenih listov rastline je treba vlijemo 200 ml vrele vode, pod pokrovom, da se ohladi, filter in pijačo 1/3 skodelice 3-krat dnevno. Potek zdravljenja - 3 tedne.

Da bi lahko povzročila odpor do alkohola pivcev, svetujem, da zmeljemo in zmešamo 1 žlico Artemisia listov srebro, poprove mete, melise, šisandra in morska krhlika, lovage korenin in timijan, vlijemo 1 žlico zgornjim delom Zmes 2 skodelici vrele vode, pustimo vreti 10 minut po vre na majhnem ognju, napolni 15 minut, filtriranje in njih alkoholnem 1 žlica 3-krat na dan za pol ure pred obroki.

Ko bolečine v hrbtu sem kladivo Slugger sveže zeljni listi, dal v sredini listov 1 TSP medu, medu sem dal na kriznih žariščih, pokrijemo s celofan, povezana s toplim šalom in pustite stiskanje ponoči. Ponavadi zadostuje en postopek, je bolečina izginila. Poskusite - ne bo vam žal.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Hibiscus. Uporabnost. Priprava. O njegovih prepovedi pitjaHibiscus. Uporabnost. Priprava. O njegovih prepovedi pitja
Korenine sončnice: zdravljenjeKorenine sončnice: zdravljenje
Maternice leucorrhoeaMaternice leucorrhoea
"Črevesna" težave"Črevesna" težave
Šipek in igle lajšanje bolečinŠipek in igle lajšanje bolečin
Prhljaj ustavil pojavljajo, in jih je mogoče razstaviti izpadanje lasPrhljaj ustavil pojavljajo, in jih je mogoče razstaviti izpadanje las
Zeliščni čaj, iz nje infuzijo lahko preberete & laquo; LIVE & raquo; VODAZeliščni čaj, iz nje infuzijo lahko preberete & laquo; LIVE & raquo; VODA
Sončnica korenine pivo, pijača, - pomaga izgubiti kamniSončnica korenine pivo, pijača, - pomaga izgubiti kamni
Več v prahu se ne izbrišejo in težave z MOCHEVIKOM NE VEMVeč v prahu se ne izbrišejo in težave z MOCHEVIKOM NE VEM
Če so igrali živciČe so igrali živci
» » » » Juha SUNFLOWER PEI, & laquo; Hibiscus & raquo; -tea IN IZ ledvični kamni osvobaja