slv.ungurury.ru

Po prejemu infuzijami analiz so pokazali izboljšanje

Moja hči po drugem teku Rigi Medical inštituta je bil na praksi v nalezljive oddelku ene od bolnišnic Riga in tam po nesreči cut prstom, naročali preko krvi hepatitisa C je bilo zdravljenih z zdravili, končal fakulteto in začel delati na posebnost, ampak proti hepatitisu B, ki je prvi zapustil podzemne in dolgoletne tišini, še enkrat dokazala, da je aktivna oblika. Obdelava tradicionalne metode ne dajo pozitiven rezultat, potem pa sem se obrnil na "babica". Potem ko je bila moja zahteva objavljena, sem začel prejemati pisem z različnimi nasveti. Od številnih nasvetov sem izbral priporočilo enega zdravilca. ga je stopila v stik, mi je dal dve dvo-litrsko plastenko z mešanico soka Roka in hemlocka, ter povedal, kako bi moralo biti upotreblyat.Predlozhila hči poskusite obravnavati to možnost, vendar se ji ni upal. Kljub temu pa mi je uspelo, da bi jo prepričal. Začela je piti zdravilo, ne pa 1 des.l., kot zdravilec svetoval, in 1 čajno žličko zjutraj na tešče in zvečer pred spanjem. oprati sem se z nič. Prvič, zdravljenje nadaljevala s poslabšanjem, kmalu pa se je izboljšanje. Hči reza, tako da je mešanica soka 1 mesec, nato pa je odmor dva tedna in ponovite zdravljenje. Bočna za nekaj časa, sem šel v bolnišnico in opravili teste. Ti so pokazali jasno izboljšanje, in zdravnik svetoval hčerko, da še naprej lechenie.Ona še naprej piti zdravilo, potem je odmor za 2 meseca, nato pa odšel na recepciji. Propil hči nekje nad 2 l in ne pije več, čeprav zdravilec svetuje, naj pijejo 4 litre mešanice vseh sokov. Ampak to je pomagala njena hči - o zdravstvenem stanju, da je še ni zhaluetsya.Parallelno hči je ajdo z jogurtom. Zmelje surove ajdove zrna v moko v kavni mlinček, raztopimo 1 žlico Ta moka v kozarec pinjenca in pijačo to mešanico.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Bolečine v hrbtuBolečine v hrbtu
Od mastitisa - soka Roka. Mečejo bolezni iz telesa!Od mastitisa - soka Roka. Mečejo bolezni iz telesa!
Kot je moja hči, da bi se izognili operacijiKot je moja hči, da bi se izognili operaciji
Mnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimiMnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimi
Kako se znebiti krčev in spodbuditi? TA in govori itiKako se znebiti krčev in spodbuditi? TA in govori iti
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Zelje stisne za celjenje ranZelje stisne za celjenje ran
Tu in boj z WenTu in boj z Wen
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!Gibanje obdelamo bolezni srca. Večina tegobe Nauči to lekcijo!
» » » Po prejemu infuzijami analiz so pokazali izboljšanje