slv.ungurury.ru

Moja vnukinja nekako zbolel za pljučnico

Moja vnukinja nekako slabo vnetje legkih.V bolnišnica naredil nekaj groznih posnetkov na glavo, in ljudje so mi svetovali, da bi otroka ven, da se ne pokvari dekle. Tak primer je bil naš direktor - fant postal invalide. Nekoč sem slišal, da so takoj povlekli otroka iz bolnišnice. Začel sem se zdraviti ji sama.Kupila kvass 6 l ga segrejemo in kopala otroka v toplem kvass. Potem, zaviti v toplo odejo in dal čaj vino. Potem ko je pitje, vnukinja dobro ogreti. To je, kako pozdraviti dekle. Bila je stara že 35 let, nato pa je bil star 2 leti.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Vnukinja in pravnuk ognjiča žaga me rodilaVnukinja in pravnuk ognjiča žaga me rodila
Kot je moja hči, da bi se izognili operacijiKot je moja hči, da bi se izognili operaciji
Za potegavščina vnukinja preklinjanja, pa vendar je postalo moja rešitev;Za potegavščina vnukinja preklinjanja, pa vendar je postalo moja rešitev;
K & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni oblikiK & laquo; Babica & raquo; dolgoletni prijatelji, vendar prvič v svoji pisni obliki
Zastrupljen? Ukrepajte!Zastrupljen? Ukrepajte!
Shranjen materino mlekoShranjen materino mleko
Epileptični napadi bodo manj verjetno zgodilo, vendar pa mora vztrajatiEpileptični napadi bodo manj verjetno zgodilo, vendar pa mora vztrajati
Zdravniki so nam povedali: & laquo; otroka - ne najemnik & raquo;Zdravniki so nam povedali: & laquo; otroka - ne najemnik & raquo;
Bogu vnukinja ročaj in DELOVANJE ni biloBogu vnukinja ročaj in DELOVANJE ni bilo
Nasvet za tiste, ki so izgubili vidNasvet za tiste, ki so izgubili vid
» » » » Moja vnukinja nekako zbolel za pljučnico