slv.ungurury.ru

Recept proti osteomielitis

V tridesetih letih sem trpijo zaradi te bolezni. Po poškodbi sem imel občutek, na njegovi nogi. Zato sem vedno mel noge, prsti ognojena, vendar mladi nespametno nisem pozoren na to. Ko je prišel do svojih čutov, je bilo že prepozno, moja dva prsta odrezani, je bil na vrsti palec. In to ni šala.
Sprva sem pomagal salve "Iruksol", vendar se po 2-3 mesecih vse znova nadaljuje. Potem sem začel uporabljati Rakitovec olje. Rane zacelijo hitro, vendar se po 2-3 mesecih spet začela. Nazadnje, ko sem se zdravijo s prstom štiri mesece, vendar nisem mogel zdraviti. Morda se uporablja telo, in lahko, je že prizadela kosti, ne vem.
Moj prijatelj je bil tinktura iz Sophora. So že v obup, sem navlaženo vato to tinkturo in vezana na prst. Dva dni kasneje, se je rana zacelila in že se pol leta me ne moti. Tukaj je čudež.
Sophora stroki napolnjena z vodko, ki je pravkar ureja. In po dveh tednih infuziji je pripravljen! Želim vam hitro in popolno okrevanje!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Na lice, ko nastane ranaNa lice, ko nastane rana
Povedal vam bom o čudež-krimski Sophora proti mehurji ..Povedal vam bom o čudež-krimski Sophora proti mehurji ..
Sin je pomagala mati in Sophora! potiv raneSin je pomagala mati in Sophora! potiv rane
Želim deliti svoj recept - učinkovit zdravilecŽelim deliti svoj recept - učinkovit zdravilec
Sophora rešil nogoSophora rešil nogo
Kako se spopasti z CrimesKako se spopasti z Crimes
Pomeni v sili za ustavljanje krvavitevPomeni v sili za ustavljanje krvavitev
Odprta ranaOdprta rana
Pomagal preprečiti magnet zdravljenje gangrenePomagal preprečiti magnet zdravljenje gangrene
Rana na nogi je zacelila zaradi zdravljenja babičinoRana na nogi je zacelila zaradi zdravljenja babičino
» » » Recept proti osteomielitis