slv.ungurury.ru

In zahrbtno išias VEČ NE VISIT

Pozdravljeni, "babica!"

Spet v naglici pomagati bolnim ljudem, da svoje znanje.

V šestdesetih letih prejšnjega stoletja, je moj mož delal kot voznik avtobusa, in je pogosto imel napade išias. Kaj smo samo ne uporablja za odpravo nepravilnosti, vendar je bilo vse zaman. Mož tako dolgo mučili, dokler eden dedek mi je svetoval, da ne zgnetemo ržene moke z kvašenega testa, nato Masiranje spodnjem delu hrbta, da svojega moža majhno količino terpentin, nato pa se zloži v 2 plasti Gaza na vrhu - plast toplega testa in zaviti toplo. Naj obkladek, da se ohladi testo. Dva postopka je bilo dovolj, da išias za vedno zapustila moža.

Toda naenkrat je trpel od skupnih kolena bolečine. In spet je prišel do ljudske pomoč medicine. Nekdo vsak dan svetoval moža zvečer pred spanjem vlijemo v dlan malo kisa in nato previdno vtrite bolečih sklepih. Tako je naredil vsak dan za en teden in nikoli pritožil, bolečine v kolenih.

Nekega dne mladenič sem se tako vnetje ščitnice, da nisem mogel dihati. Potem sem priporočam zavorne mlad hrast-veje, da bi jim bogato juho, nato pa mokro bombažno krpo in ne na področju ščitnice stisne. Spreminjanje kot tkanino sušenja. Zdravijo na ta način nekaj dni, sem se vrniti. Od takrat minilo več kot 60 let. V tem času, ščitnice nikoli več me ne moti.

Tukaj, kot moja izkušnja. Bog pripravljen, je še vedno nekdo pomaga pri zdravljenju.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Išias ledveno - Simptomi in zdravljenje DomovIšias ledveno - Simptomi in zdravljenje Domov
Z maskami bo milo zadušila kljukico, in več ne bo prišel nazaj k tebiZ maskami bo milo zadušila kljukico, in več ne bo prišel nazaj k tebi
Hidradenitis ( "kurba vime")Hidradenitis ( "kurba vime")
Tudi sled tromboflebitisa levo!Tudi sled tromboflebitisa levo!
Ko ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelanKo ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelan
Več mož nikoli trpela zaradi išiasVeč mož nikoli trpela zaradi išias
Ta metoda je vredno poskusiti: Več išias ne motiTa metoda je vredno poskusiti: Več išias ne moti
Ipplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težavIpplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težav
Stisne išiasStisne išias
Mož za vedno izgubljena išias: To je način, kako je bil obdelanMož za vedno izgubljena išias: To je način, kako je bil obdelan
» » » » In zahrbtno išias VEČ NE VISIT