slv.ungurury.ru

Več mož nikoli trpela zaradi išias

Moj pokojni mož pogosto nadlegujejo išias. In ena babica svetuje, da vpijejo v kisa 3% železnimi opilki, nato jih zavijte v bombažno krpo in se uporablja kot obkladek za 5 minut v ledvenem delu. Po tem stop išias donimat.Sdelala vse, kar je, kot je svetoval babica mu pred očmi njenega moža ure in strogo kaznovana za 5 minut kasneje me je poklical. Opozoril je, ona pa se je ukvarjal z gospodinjska opravila, ki jih ženske, ki so vedno veliko. Sem zaslužil in ne glej na uro. Njen mož je tiho. Ko sem spoznal, da je minilo že več kot pet minut, imam telo kurjo polt s. Sem po prstih k postelji, in moj mož spati spanje pravičnega. Ko se dvigne stiskanje z njim povečal vijolične mehurček s je krožnik velichinoy.Eto 11. januarja in dvanajsti rojstni dan svojega moža, ki je že bil povabljen gostov. Kako so se smejali, ko je prišel na mustachioed meter rasti stric osemdeset-sedem, oblečena v moji spalni srajci z naborki in loki trakovi. Dejstvo je, da poleg tega Spavaćica imel ničesar za obleči, saj je bil celoten spodnji del hrbta trdna blister. Rešila moža pred posledicami gorenja mešanico olja in vode iz hidrirano apno. Sem jih zmešajte v enakih delih, ki jih obsega. I prebode pretisni omot, krvavijo fluida, nato pa zamazan zmesi mesto pripravimo, predhodno segrejemo v vodni kopeli. Več mož nikoli ne trpi zaradi išias.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
IšiasIšias
Išias ledveno - Simptomi in zdravljenje DomovIšias ledveno - Simptomi in zdravljenje Domov
SOLI oblog, adenomov odstranjen. TA NAČIN & laquo; BABICA & raquo; LEARNSOLI oblog, adenomov odstranjen. TA NAČIN & laquo; BABICA & raquo; LEARN
Kompleksnost je majhna - pravica do trim rob ognjičaKompleksnost je majhna - pravica do trim rob ognjiča
Kot moja babica vrniti zaradi malarijeKot moja babica vrniti zaradi malarije
Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!
Ta metoda je vredno poskusiti: Več išias ne motiTa metoda je vredno poskusiti: Več išias ne moti
In zahrbtno išias VEČ NE VISITIn zahrbtno išias VEČ NE VISIT
Ipplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težavIpplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težav
Stisne išiasStisne išias
» » » » Več mož nikoli trpela zaradi išias