slv.ungurury.ru

Ta metoda je vredno poskusiti: Več išias ne moti

Pozdravljeni, "babica!" Recepti, ki jih želim deliti, podal pred 32 leti mojega moža in mene išias. Upajmo, da za nekoga drugega pomozhet.Itak, vlijemo v vodo vosmilitrovuyu ponvi 5 cm pod njegovem robu, segrevanje vode na skoraj vrelo, dal na tla ponev, pokrijemo z žara, ki je ležala na razdalji 15 cm od drugega z dvema lesenima dvadtsatisantimetrovye palice, v pekač, prelijemo 200-300 ml čistega bencina, sedel v bližini ponev položite noge na palico in zaviti v lonec z odejo na kolenih. Torej sedi 15 minut. V tem času, ne kaditi, ne požar ne more biti sveti !!! Po postopku, nosijo tople nogavice na noge in leže v posteljo. bencin cvrtnik ostanek možganov, pustili naslednjič. Postopek se ponovi za tri dni zapored. Išias ni več motena.

Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Za napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo bitiZa napadi ne vem, v posteljo kostanja morajo biti
IN osvežilno kopel pomembno in krepi ZELO POTREBNOIN osvežilno kopel pomembno in krepi ZELO POTREBNO
Bog ne daj, da niste dotaknili zahrbtno boleznijo - išiasBog ne daj, da niste dotaknili zahrbtno boleznijo - išias
Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!Ah ja preslica: bolečina se odstrani, prinesel mir!
Bath poprinimat vredno, če kile motiBath poprinimat vredno, če kile moti
IZKUŠNJE Dedek kmalu pride in otrplost odstraniIZKUŠNJE Dedek kmalu pride in otrplost odstrani
Več mož nikoli trpela zaradi išiasVeč mož nikoli trpela zaradi išias
In zahrbtno išias VEČ NE VISITIn zahrbtno išias VEČ NE VISIT
Ipplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težavIpplikator Kuznetsova me je rešil iz dolgoročnih težav
Stisne išiasStisne išias
» » » » Ta metoda je vredno poskusiti: Več išias ne moti