slv.ungurury.ru

IZKUŠNJE Dedek kmalu pride in otrplost odstrani

Pozdravljeni, "babica!"

Če so vaši recepti za pomoč ljudem izboljšati njihovo zdravje.

Mnogi trpijo zaradi otrplosti in bolečine uda. Dedek mojega moža, ki je bil star 80 let, je bilo tudi to težavo, vendar pa je našel način, da ga rešiti. Upam, da bo njegova izkušnja pomaga veliko za spopadanje s to nesrečo.

Prvič, vsak mesec v roku 10 dni, je treba sprejeti kontrastni stopala kopel. Če želite to narediti v enem posodo nalijemo vroče, ki šele bodo sposobne za vodo, drugi - kul in potopimo noge natanko 1 minuto najprej v posodo z vročo vodo, nato pa jih hitro spusti v hladno vodo in jo držite v svojih udov, tudi 1 minuto . Da ne bi overexpose, pred uro z drugo roko. Začetek in zaključek noge kot bi morala potopiti tople vode. To pomeni, da imajo pri 11 potopitev v hladno in toplo vodo pri 10. Po postopku, obrišite noge suhe, nosite tople nogavice in pojdite v posteljo. Takoj čutijo olajšanje. Ves čas v skledo z vročo vodo, da se ohladi, je treba pour vrelo vodo.

Zelo dobro delo z otrplost in bolečine v okončinah tinkture zlati brki na "Bischof". Pour zdrobljenega 35-40 sustavchikov rastline 0,5 l "Bishofit" in pustimo stati 2 tedna v temnem prostoru. Nato precedimo in uporabo za drgnjenje tinkture, in to ponoči stisne na nogah in rokah. To lahko storite stopala kopeli z "bischofite". V ta namen je 1 liter temperature vode 37-400S raztopi 100-150 ml "Bishofit" in imajo krakov 10-15 minut pri tej rešitvi.

Prinašajo izboljšave in stopala kopeli v fiziološko raztopino. V 3 L tople vode je potrebno, da se raztopi žlica 2 kuhinjske soli in 15-20 minut, da imajo v tej raztopini nogo. moža dedek tudi to pomaga.

In moja tašča si lahko stisne z tinkture bele lilije in lilacs. V času cvetenja rastlin cvetje moti, da jih je treba izpolniti individualno, rahlo nabijanje, stekleno skledo in prelijemo z roba z vodko ali močno pivo. Pustite delovati 14 dni v temnem prostoru, potem lahko uporabite tinkture.

Pri izvajanju teh postopkov, se prepričajte, da se odpravi bolečine in odrevenelost v okončinah. Ne zbolijo!

,



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Koristne domov kopel za nogeKoristne domov kopel za noge
Izdelki za nego za noge nogeIzdelki za nego za noge noge
Calcaneal valjasti obravnavajo folk pravna sredstvaCalcaneal valjasti obravnavajo folk pravna sredstva
Zelo dober recept bolečine v rokah in nogahZelo dober recept bolečine v rokah in nogah
Bolečine v nogah materi pestered. Tukaj je, kako to odpraviti svojeBolečine v nogah materi pestered. Tukaj je, kako to odpraviti svoje
KO SE glavobol pester, sem v vroči vodi, da svojo glavoKO SE glavobol pester, sem v vroči vodi, da svojo glavo
Če pečemo stopalaČe pečemo stopala
Raynaudov sindrom ne podleže, kar potrebujete za normalno jesti, živceRaynaudov sindrom ne podleže, kar potrebujete za normalno jesti, živce
Če noge pojavil glivicČe noge pojavil glivic
Tudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživelaTudi moj dedek je vedel to metodo. Njega in sem doživela
» » » » IZKUŠNJE Dedek kmalu pride in otrplost odstrani