slv.ungurury.ru

Povedal vam bom o čudež-krimski Sophora proti mehurji ..

Moj mož je 65 let. V poletnih mesecih, je zelo pogosto dogaja v državi. Ko smo šli do koče na multi-dni, da se prilega skupaj v upanju, da dela v letu 2000, 13. avgusta. Delovalo je, in dam za počitek, saj je utrpela dve srčni napad (1989 in 1990), ki močno vpliva na počutje: za bolečine, kolike, zadyshka tlak 200-250 (top) in 120-140 (dno). Nekaj ​​minut kasneje pride k možu in vprašal, pravijo, pomagaj mi. Sprva sem mislil, da je na kmetiji narediti nekaj dela za pomoč zahtev. Rose, izgledala! Je raztrgala lytka na levi nogi, krvi in ​​biči, vsi sledovi krvi (besni območju, ki je bilo v zidu za police). No, enkrat poplavljena z vodikovim peroksidom, je zmajala z obvezo, in začel vprašati, pravijo, gremo, zashem. Toda človek gladko zavrnil. In smo začeli naše "zabavne dni". Poskrbel sem te poškodbe dva meseca, sem začel iti na kirurge. Ti bo videti, da je rana čista in je pogodbeno slab, ga pohvalite, in naj gredo domov.

In potem nekega dne moj mož je želel, da se potopite. Se je povzpel v kopalnico, temeljito oprati toaletno milo, vendar ni vedel, da je on sam je dovolj za vse življenje. Takoj po tem se je začela nastaviti mozolji okoli rane, ki je skozi čas spremenila v mehurji. Mehurji se razpoči, in zato je šel po celem telesu - vse zelo hitro, da se razpoči in puščanja. Le zdravniki so vzrejene roke.
In mi je bilo svetovano, da gredo na Veliko Anadol Forest (Donetsk regiji Volnovakha območje). Tam, v vasi je gozd Klavdij Savelievna starega Lesnichaya delajo, zeliščarka. Ko je dvignila pogled, je rekla:
- pomoč, ne da je samo kemija.

Narejen les mazilo katran tinktura je Sophora resnično izjemne v Moonshine (brez kemikalij v vodko) in lubje drevesa, ki jih je bilo treba varijo na kravje mleko, za losjonov.
Mazilo katrana sem maziljen njenega moža, kjerkoli je videl na prizadetem območju večkrat na dan in ponoči in zjutraj oprati Sophora. Nato uvedel Gaza v štiri plasti, namočeno v mleko juho z lubjem (do suhega). In tako ves čas, ves dan. Rezultat je bil presenetljiv:

teden dni kasneje ni obstajala mehurji. Ko se začne srbeti, nato izperemo enkrat postavlja Sophora, nato zmešamo s mazilo cink Oksikort in zamazan po pranju.
Poleti moža v bolnišnični zdravnik v francoski metodi, rana zacelila (tako imenovani "boot" oblečen). Vendar je bil diagnosticiran - prehranjevalne razjedo (je dvignil okužbe kopanje). Zdaj pa se ne izpira WC mila, in le 72% gospodarstva. In takoj po plavanju, po službi, pridi in maže rano Sophora. Ona je v hiši postalo spremni prijatelj. Če zgrešil, rana začel, nato borovo kislino (250 g 1 TSP) in da losjon. Lotion mora biti ves čas vlažna, in gredo manjši in dvignite nogo višje. Obrišite Sophora. Bo in bo ozdravi vse.
In Claudia Savelievna je pameten. Pomaga vsem in ne zahteva pristojbino, saj se bo odločiti in se zahvaljujem. Prav tako je dejal, da je možno, da se lubje divjih trnov v maju in juniju, lubja bezeg tudi v poletnih mesecih: 1 žlica suho lubje v prahu v kozarcu mleka. Vrelišče, čeprav počasi pokipit 15 minut, nato 2 Chasa infuzijo, ko je mogoče in uporabiti.
Pijte sok koprive, ki raste od 5. maja do 5. junija. Skozi sokovnik in piti vsaj kozarec na dan. Krepi imunski sistem.
In če nekje samo malo tsarapnete, kap, cut telo, ali nenadoma začeli ukvarjati stare rane, nato pa jih namažite z Sophora.

Na splošno lečeči mehurji tudi v klinike v Sankt Peterburgu.

P. S. Jaz Sophora ne samo, in dal celotno v plastično steklenico Moonshine in teden dal na toplem. Pri šestih mesecih smo shranili le z metodo Klavdii Savelevny. Ja, smo pa v celoti in popolnoma pozabiti ne morejo pro rane zacelijo rane, ampak rane do sedaj, koliko časa smo se izognili, in bolnišnice ne gredo. Želim si, da vse tiste, ki trpijo okrevanje.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Recept proti osteomielitisRecept proti osteomielitis
Na lice, ko nastane ranaNa lice, ko nastane rana
Recept proti gliv na vznožjuRecept proti gliv na vznožju
Sin je pomagala mati in Sophora! potiv raneSin je pomagala mati in Sophora! potiv rane
Prva pomoč za poškodbe glavePrva pomoč za poškodbe glave
Ciroza obravnavale folk pravna sredstvaCiroza obravnavale folk pravna sredstva
Gnojni fistula obravnavale propolisGnojni fistula obravnavale propolis
Kako ustaviti krvavitev s kosi?Kako ustaviti krvavitev s kosi?
Prostatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezenProstatitis dolgo ogorčen: lovili blato zahrbtno bolezen
Cista pogumno lovil RokaCista pogumno lovil Roka
» » » Povedal vam bom o čudež-krimski Sophora proti mehurji ..