slv.ungurury.ru

Želim deliti svoj recept - učinkovit zdravilec

Gre za jabolčnega kisa. Moramo vzeti steklenico kisa in vlijemo v ploščo, nato gobo, jo mokro v kisu in drgnite boleče pike na nogah, roke v križu in hrbtenici. Temu sledi malo stojalo, ki je kis bolje absorbira. Za 3 mesece sem porabil 1,5 litra, in še naprej, da postane v prahu. In to je tisto, kar sem dobil učinek. Ustavljen boleče noge, je začel izginjati protin izginil zamašen žulji in glivic, od katerega nisem mogel znebiti let. Začelo rasti novih nohtov na nogah. V rokah deformiranih sklepov začel spet pravilna.

Toda vsako jutro na prazen želodec, vzamem 1 skodelico vrele vode (hladno) z 1 žlico kis.

In naslednji recept bo pomagal znebiti razjed nog. Moramo vzeti 1 skodelico suhega belega vina, zavre, odstranite z ognja. Pripravite liste svežega zelja, jih pomočimo v kisu in se uporablja za razjede. Pokrijemo z maščobe neprepusten papir in ga pritrdite s povojem. Lahko nosite čez dan in dal na noč



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje putike v nogahKako za zdravljenje putike v nogah
Kako se znebiti nohtov glive na mojih nogah folk pravna sredstvaKako se znebiti nohtov glive na mojih nogah folk pravna sredstva
Kako za zdravljenje nohtov gliv na nogahKako za zdravljenje nohtov gliv na nogah
Recept proti osteomielitisRecept proti osteomielitis
Proti Spurs na nogahProti Spurs na nogah
Kis in čebula žulji ni ena!Kis in čebula žulji ni ena!
Nohtov glive zdravljenje toe folk pravna sredstvaNohtov glive zdravljenje toe folk pravna sredstva
Trikrat ozdravi od tega sveta in vse nasvete od babice!Trikrat ozdravi od tega sveta in vse nasvete od babice!
Zdravilne lastnosti jabolčnega kisaZdravilne lastnosti jabolčnega kisa
Zelo dober recept bolečine v rokah in nogahZelo dober recept bolečine v rokah in nogah
» » Želim deliti svoj recept - učinkovit zdravilec