slv.ungurury.ru

Kis in čebula žulji ni ena!

Želim, da svetuje ljudem, ki trpijo zaradi izrastkov na podplate in prste, in žulji.

Včasih sem plesala. In nekega dne, je bila objavljena moja številka na koncertu pred časom. Ker je noše v tistem času (1959) tesen, čevlje sem nosila in vsakdo, ki je bil tam. Škornji in dal na dveh sobah so večje, vendar še vedno mokra notri. Tako sem ravnal. Dva tedna kasneje moje noge so bile zajete s trdno trdo koruzo. To je bila neznosna mučenje. Dvakrat si operacijo, vendar so korenine ostanejo in rastejo na vse novo. Nisem želela živeti brez tega plesa. Kaj ni bil obdelan ...
On mi je pomagal dedek, Bog reši njegovo dušo. Tukaj je recept. Rešetke čebulo na Rende, ga napolnite s kisom in dobro premešamo. Zdaj tudi poparte noge odreže, kolikor je mogoče, vse, kar je mogoče izklopiti, in nato uporabi mešanico kisa in čebulo za koruzo. Za en teden, se boste znebili tega. Sem ta postopek ponoči.

Če razpokane pete, nato jih sperite pogosto, obrišite, krtačo s kisom in počakajte, da se posuši. Ponoči, uporablja obloga medu. Vse bo minilo. Ampak moramo nenehno spremljati. Želim vam vse dobro zdravje!



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Poslastica koruzaPoslastica koruza
Kako se znebiti žulji hitroKako se znebiti žulji hitro
ŽuljiŽulji
Zdravljenje kurja očesa. Zdravljenje tradicionalnih zdravilZdravljenje kurja očesa. Zdravljenje tradicionalnih zdravil
Zdravljenje bolezni stop - koruza, razpokane, kurja očesaZdravljenje bolezni stop - koruza, razpokane, kurja očesa
Folk pravna sredstva za zdravljenje kurjih očes na stopalihFolk pravna sredstva za zdravljenje kurjih očes na stopalih
Zdravljenje kurja očesa na nogah ljudskih pravnih sredstevZdravljenje kurja očesa na nogah ljudskih pravnih sredstev
Koruza na folk pravna sredstva zdravljenja peteKoruza na folk pravna sredstva zdravljenja pete
Corn med prsti - ZdravljenjeCorn med prsti - Zdravljenje
Tradicionalni zdravljenja za kurja očesaTradicionalni zdravljenja za kurja očesa
» » » Kis in čebula žulji ni ena!