slv.ungurury.ru

Trikrat ozdravi od tega sveta in vse nasvete od babice!

1. V zgodnjem otroštvu sem rahitnym, vendar nekako preživela. Od takrat ne morem jesti mlečnih izdelkov in zelenjavo le ločeno, sicer grozno prebavo. Ena babica je predlagal, da pijejo čaj iz hladnega mete in limete. Samo dal veliko lipa nemogoče, in da bo bolelo srce. pil sem let in pol in zdaj galebi jedo vse. Zelo hvaležni za žensko. Metin čaj z bonboni še naprej piti, ker ljubim.

2. sem delal v tovarni in od narave dela, sem bil naj bi prebival v gumijaste rokavice. Tolley iz gume ali iz surovin, imam med prsti razpokani koži in pokrita z majhnimi mehurčki, ki so zelo opraskan. Bolnišnica izpraznjena različnih mazil, vendar ni nič pomagalo. Poletje, vročina, in sem šel z obvezano roke do komolcev.
Začel sem iskati svojo babico, ki bi svetoval folk zdravljenja. In sem ga našel! Babica ji je svetoval, da si umijte roke, se stekleno ampulo s 5% joda, odvračajo njen vrh in zmanjšati svoje žulje, mazanje pa joda. Tako sem storil. Po 2-3 dneh, sem šel v bolnišnico in v bolnišnici zaprt. Zdravnik je nato poslala dva fanta, da bi našli tiste,, ki sem je bil obdelan. Fantje, jaz, seveda, mi je pomagal in so hvaležni, čeprav jaz osebno ne zaslužijo. Konec koncev, bi bilo bolje, da se zahvalim žensko, ki mi je najbolj svetovati.

3. Tretji primer. On je peta levega stopala oblikovali spodbudo in tako pesti, da ni mogel hoditi. Zdravniki eno zdravljenje - cut, čisto kosti in šivanje. Nisem bil vesel, ampak kaj pa, gre za delovanje na določen dan. Potekal je v bližini pisarne kirurga in sedel v bližini starega babica. Je vprašal, kaj sem storil. Povedal sem ji vse.
Da, saj boste trpeli za dolgo časa, - je dejal babica, - bolje poskusite moj recept. 2-3 dni boste pozdraviti.
Poslušal sem z njo, se obrnil in odšel domov. Recept je ena je, kot sledi. Moramo vzeti rdeče opeke, jo dobro segrejemo na ploščo, nato pa na tla, po namestitvi nekaj ognjevarno, mokro krpo v vodi, zavil ven in pokrijemo s toplo opeko. Bare pete, da bi opeke in letijo. Če pripeklo - dvigniti nogo, nato pa spet. In tako 2-3 krat. Že po prvem sem bila sposobna hoditi, nato pa pozabil na druge ostroge. Mnogi potem svetoval ta recept. In vse, kar je delal.
To je tri različne babica trikrat sem bil pomagal.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Pojdi stran, slepota! To vas popelje na vrstoPojdi stran, slepota! To vas popelje na vrsto
Hvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj delitiHvala vsem, ki izkušenj želi PRENOS, jaz imam nekaj deliti
Kmalu herpes popolnoma izginilKmalu herpes popolnoma izginil
V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!V & laquo; Babica & raquo; poiskala nasvet: časopis pomagal žensko!
Recepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vasRecepti iz časopisa več kot enkrat rešili. Tam in imam nekaj za vas
Kompleksnost je majhna - pravica do trim rob ognjičaKompleksnost je majhna - pravica do trim rob ognjiča
50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe50 LET zgaga ne trpijo: VSE SVOJE metoda ponudbe
Alkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravilAlkohol, jod, maslo in medu - ta mesec razjeda ozdravil
Ko ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelanKo ga nevrodermitis telo udaril sin raztopino sode obdelan
Čeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIMČeprav v drugih državah rezidenta ZNANJE SHARE TUDI ŽELIM
» » Trikrat ozdravi od tega sveta in vse nasvete od babice!