slv.ungurury.ru

NE SAMO TESTENINE kašelj vztrajal - z osteohondroza pomaga tudi

Pozdravljeni, "babica!"

Nekako po trpljenje gripe kašelj me je mučil, in mi dal iz svojega zobno pasto.

Zaradi česa nisem mogel imeti stalno kašelj ali spanja ali govoriti normalno. Uporablja se za to odpravo različnih zdravil in folk pravna sredstva, vendar pozitiven rezultat ne bi mogel doseči. In en človek, slišiš kašelj, mi je svetoval, da se obravnavajo zobno pasto. Za mene je ta nasvet je zdelo absurdno, zato sem ga vprašal, kako dolgo traja, da je obkladke. Ampak potem, v obupu, sem se odločil, da še vedno namažite zvečer zobno pasto prsih, snop gor toplo in pojdite v posteljo. Presenetljivo je, da skoraj nobena noč kašelj, in zjutraj je bilo moje zdravje veliko bolje. Vendar, kjer je bila skrinja zamazan pasto, je bila majhna opeklina, vendar vzneseno z rezultatom, sem se odločil za nadaljevanje zdravljenja. Zdaj Compress le to potekalo za 2 uri in kašelj popolnoma prenehala. Na tretji dan, utrditi doseženi rezultati, ponovite postopek, in bolj kašelj me ni motilo. Zelo učinkovit način. Lahko se uporablja pri zdravljenju bronhitisa. Yeshe mi zobna pasta pomagala z osteohondroza. Listina prenašati bolečine, ki jih bolezen povzroča obravnavajo problematična področja z zobno pasto in šel spat. Osteohondroza umaknili!

V daljni mladosti, sem delal v farmacevtski tovarni Odessa. In enkrat brez razloga, ni razlog, da sem začel skrbeti bolečino v srcu. Ko so napadi pogostejši, sem poiskala zdravniško pomoč, in sem bil sprejet v bolnišnico. Je bil tam zdravijo 2 meseca, vendar pozitiven rezultat iz nje ni bilo, ampak prav nasprotno - ne le srce še vedno bolečine, in celo z redno jemanje aspirina poslabšal sluh. Potem sem bil poslan v posvetovanje znanstvenega inštituta. Tam so se že pokazale golše. Obdelan mi različnih zdravil, sem se odpraviti korenine Viburnum bolezni, brezovih vej, koprive, vendar golša napredovala ki prikazuje mesečno inšpekcijski endokrinolog. V tem času sem izgubila težo 20 kg in je izgubil vse upanje za okrevanje, ampak nekako srečal na cesti z žensko. Pogovarjala sva se, in sem ji povedal o težavah. Sopotnik sem pozorno poslušal, nato pa svetoval, da se obravnavajo pchelouzhalivaniya. Torej, kako ujeti čebel ni težko (dal ploščo z medom, in čebele bodo leteli le uspelo ujeti!), Sem se odločil, da poskusite to metodo. Prvi dan je treba dati neposredno na ščitnico, ko ga obrišete z alkoholom, čebelo in da vas piči. Ne odstraniti želo za 10 minut. Na drugi dan, ista stvar ima opraviti z dvema čebel. In tako vsak dan dodati eno čebel, dokler ne pridete do 10 pchelouzhalivaniya naenkrat. Privoščite si oddih za 10 dni in nato ponovite potek zdravljenja. Izvesti občasno več takih tečajev. Ko sem pičil 10 čebel, se je moje telo prekrita z mehurčki, in je temperatura narasla, a kljub temu, po deset dni premora, sem se odločil za nadaljevanje zdravljenja. Skupaj občasno izvedla 3 predmete, nato pa se odločil za pregled z endokrinologu. Zdravnik me je pregledal in opazil, s presenetljivo, da je pridelek ni več. Je vprašal, kako sem bil obdelan, in sem mu povedal vse podrobnosti. Od takrat nisem nikoli več imel težav s ščitnico. Seveda, metoda pchelouzhalivaniya ne ustreza vsem, ampak da je isto zdravilo tudi ni pomagalo vsem, tako poskus, in kar je najpomembnejše - vedno verjamejo v uspeh zdravljenja.



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Kako za zdravljenje suho težka kašeljKako za zdravljenje suho težka kašelj
Kako izbrati pravo zobno pastoKako izbrati pravo zobno pasto
Vrste terapevtski zobno pastoVrste terapevtski zobno pasto
Bad kašelj! Privoščite za 15-20 sejBad kašelj! Privoščite za 15-20 sej
Učinek zobno pasto za zobe, zob na teloUčinek zobno pasto za zobe, zob na telo
Folk in lekarna doma beljenje zobFolk in lekarna doma beljenje zob
Glavni vzroki za suh kašeljGlavni vzroki za suh kašelj
Kako za zdravljenje kašlja pri otrocih?Kako za zdravljenje kašlja pri otrocih?
Kašelj pri otrocih, mlajših od enega leta, vzroki kašljaKašelj pri otrocih, mlajših od enega leta, vzroki kašlja
Živčni kašelj pri otrocihŽivčni kašelj pri otrocih
» » » » NE SAMO TESTENINE kašelj vztrajal - z osteohondroza pomaga tudi