slv.ungurury.ru

Pojdi stran, slepota! To vas popelje na vrsto

Z velikim veseljem želim deliti z našimi bralci zelo dober recept za zdravljenje slepote z uporabo niza. Ko sem živel v Astrahan regiji v Aktobe in tam sem delal z Masha, katere mož izgubil vid. Ob istem času, in ni bilo najbolj grozno. Nekega dne je prišel domov z dela, in zdelo se mu je, da je pesek v celoti spanja oči, od takrat je popolnoma slep. Ko je moj mož vprašal Masha v bolnišnico, ga je en zdravnik svetoval, da bi obkladke iz nasledstva ali čaj na glavo. Masha šel za zbiranje trave in zraku v lonec v Ruski peči. Potem mokro brisačo in zavit v svoje glave moža in top je izoliran. Jesen je približeval, in Masha je bil zelo zaskrbljen zaradi dejstva, da serije ne bo, je postala celo opavshuyu zbiranje in posuši travo, in še naprej delati obkladke. Čez nekaj časa, moj mož je dejal, Masha, da je ena stran glave postane občutljiva, in je kmalu začel glej prvo eno oko in potem drugo. Ko to zdravljenje še vedno stroji mož ne nosi očala.

In enkrat v vrsti na očesni zdravnik mi je svetoval, da je ženska, ki je padel vizijo sladkorno bolezen, morate piti radič. Izboljšana vid pri 50%



Zdieľať na sociálnych sieťach:

Príbuzný
Mnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimiMnogi ljudje morajo izpolnjevati, o različnih temah, da komunicirajo z njimi
Kmalu herpes popolnoma izginilKmalu herpes popolnoma izginil
Ternovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavkaTernovoy esence zdraviti, saj junk trebušna slinavka
Barefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnilBarefoot v dresnik je šel in vitalnost sam vrnil
Angina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utripAngina, aritmija bolni: recept za njihovo vnuk utrip
Vse težave kljub temu odločili za. Nisem izgubila srce in zmagajte!Vse težave kljub temu odločili za. Nisem izgubila srce in zmagajte!
Dva primera za zdravljenje raka na želodcuDva primera za zdravljenje raka na želodcu
Toda to zdravilo - od kontrakturToda to zdravilo - od kontraktur
Naj vas in zdaj poper tinkture na kerozin pomočNaj vas in zdaj poper tinkture na kerozin pomoč
In zahrbtno išias VEČ NE VISITIn zahrbtno išias VEČ NE VISIT
» » Pojdi stran, slepota! To vas popelje na vrsto